Určite si už zaregistroval informáciu o tom, že obľúbený internetový predajca GearBest sa vďaka veľkému záujmu z našich končín rozhodol predstaviť novinku v podobe webu v slovenčine. V rámci skvelej správy prichádzajú aj ďalšie, ktoré však už súvisia s bleskovým výpredajom a zaujímavými cenami.

Medzi výpredajom sa objavili aj produkty, na ktoré nájdeš nižšie priložené odkazy. Okrem káblových stereo slúchadiel však prinášame aj ďalší obľúbený produkt, ktorý by nemal chýbať v každej modernej domácnosti. Áno, reč je znova o skvelom domácom pomocníkovi v podobe robotického vysávača, ktorého kúpa ťa vyjde na menej než 150 €s kupónomGBSA0004.

Kúpiť robotický vysávač DEALDIG Robvacuum 8 za 145 €
Kupón GBSA0004 a expresne rýchle doručenie kuriérom do 5 dní

Inteligentná upratovačka

Aj takto sa dajú označiť robotické vysávače, ktoré sa tešia obrovskej obľube používateľov. V inteligentných zariadeniach je budúcnosť, čo platí aj v tomto prípade. Za doslova smiešnu sumu sa tak nemusíš báť, že nečakaná návšteva príde do špinavého bytu. Všetko za teba vyrieši robotický vysávač DEALDIG a ty sa môžeš venovať robeniu chlebíčkov či chladeniu pivka.

Skvelé vlastnosti za málo peňazí

Robotický vysávač DEALDIG vďaka skvelým vlastnostiam zaručí dôkladné a efektívne čistenie celého bytu. Inteligentné snímače sa postarajú o to, aby sa vysávač dokázal vyhnúť napríklad schodom či iným prekážkam. 3D gyroskopická navigácia naplánuje trasu tak, aby prebehlo čistenie čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Samozrejmosťou je aj možnosť diaľkového ovládania pomocou aplikácie, prepojenie s hlasovým asistentom a až 5 režimov čistenia.

Poteší aj výkon 1000 W, ktoré je postačujúce na efektívne čistenie a batéria s kapacitou 2500 mAh prinesie až 120 minút, počas ktorých nie je potrebne robotický vysávač nabíjať.

Toto nesmieš zmeškať!
MASÍVNY VYPREDAJ PLNÝ PREKVAPENÍ

Takto nízke ceny tu už dávno neboli!

Ak aj dôjde k vybitiu batérie nemusíš smútiť, nakoľko sa vysávač automaticky vráti do svojej základne a začne dobíjať batériu. V neposlednom rade nechýba ani objemná 600 ml nádoba na prach, ktorá je navyše vybavená trojitou filtráciou na odstránenie prachu, špiny a alergénov.

Náhradné kefy pre Xiaomi Roborock

Cena: 10 €

Kúpiť náhradné kefy pre robotický vysávač Xiaomi Roborock za 10 €

AKG slúchadlá

Cena: 6 €

Kúpiť AKG 3,5 mm stereo slúchadlá len za 6 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom