Obchod Gearbest ti zrejme netreba bližšie predstavovať. Obľúbené miesto Čechov a Slovákov na nákup gadgetov, smartfónov a inej elektroniky si uvedomuje záujem z našich končín, preto predstavili novinku v podobe webu v slovenčine. Preklad je zatiaľ robotizovaný, vrátane viacerých preklepov, no je to oveľa lepšie riešenie pre tých, ktorí sú v anglickom jazyku úplne stratení. 

Stránka je už síce v slovenčine, no väčšina vecí je len preložených prekladačom bez toho, aby boli vykonané štylistické úpravy. Aj na tom sa však už usilovne pracuje a viacero produktov už nájdeš kompletne preložených. Nakupovanie sa tak stáva oveľa pohodlnejším aj pre tých, ktorí majú s cudzími jazykmi problémy a stránka v niektorom z nich je pre nich ako španielska dedina a boja sa z nej nakúpiť, hoc by im to ušetrilo niekoľko eur.

V rámci predstavenie tejto novinky pribudli aj zaujímavé zľavy na niektoré produkty, ktorých zoznam nájdeš na tomto odkaze, prípadne ak klikneš na banner na konci článku. Rozhodne stoja aspoň za pozretie a možno tam objavíš niečo čo ti padne do oka. Pre ukážku vyberáme niektoré z nich.

AKG slúchadlá

Cena: 5 €

Kúpiť AKG stereo slúchadlá len za 5 €

Náhradné kefy pre Xiaomi Roborock

Cena: 10 €

Kúpiť náhradné kefy pre robotický vysávač Xiaomi Roborock za 10 €

Xiaomi Mi A2 lite (3 + 32 GB)

Cena: 150 €

Kúpiť Xiaomi Mi A2 lite (3 + 32 GB) v globálnej verzii za 150 €

Nokia X6 (4 + 64 GB)

Cena: 168 €

Kúpiť Nokiu X6 (4 + 64 GB) za 168 €

Xiaomi Mi 8 lite (4 + 64 GB)

Cena: 194 €

Kúpiť Xiaomi Mi 8 lite (4 + 64 GB) v čiernej farbe za 194 €

Toto nesmieš zmeškať!
Gearbest už aj v slovenčine!

Nakupuj pohodlne v slovenčine

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom