CyanogenMOD dostupný na stiahnutie pre Xiaomi Mi3 a Mi4

Teraz čítate
CyanogenMOD dostupný na stiahnutie pre Xiaomi Mi3 a Mi4

banner-mx5
Najslávnejšia komunitná ROM CyanogenMOD má mnoho fanúšikov po celom svete. Ponúka rýchlosť “čistého“ Androidu s rôznymi užitočnými funkciami navyše. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak ste fanúšikom aj vy a vlastníte Xiaomi Mi3 alebo Mi4, môžete si nainštalovať prvé nightly verzie. Tieto verzie sú väčšinou ešte vo fáze doladovania, no sú použiteľné pre každodenné používanie. Vývojári dennodenne pracujú na odstránení chýb, ktoré by znepríjemňovali používanie. Zariadenia spoločnosti Xiaomi ponúkajú výbornú nadstavbu MIUI, ktorá ale s klasickým Androidom nemá nič spoločné.

SAMSUNG CSC
Súbory môžete sťahovať z oficiálnych stránok Cyanogen. Dopredu upozorňujeme, že všetko robíte na vlastné riziko a za prípadné poškodenie telefónu nenesieme žiadnu zodpovednosť.

Zdroj: Androidauthority.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.