Legendárna hra internetových kaviarní a školských učební, ktorá je ternom aj po viac ako dvoch dekádach životnosti, dostala špeciálnu verziu. O Counter-Strike 1.6 v prehliadači informoval portál Hypebeast.

Counter-Strike 1.6 patrí medzi najhranejšie hry všetkých čias a do pamätí veteránov sa vryl najmä ako extrémne zábavný mód Half-Life. Hra stavia na premise konfliktu policajtov proti teroristom a svojou prístupnosťou si získala srdcia miliónov fanúšikov po celom svete.

Do hry sa dostaneš po kliknutí na odkaz cs-online.club, ktorý ťa zavedie na hlavnú stránku s početnými servermi. Nájdeš tu informácie o jednotlivých zápasoch, ako napríklad mapa, na ktorej sa hrá, počet hráčov v zápase alebo pôvod servera.

Po prvotnom spustení ktoréhokoľvek servera prebehne úvodná inštalácia dodatočných súborov, po ktorej sa už s radosťou môžeš pustiť do hrania. Tu však upozorňujeme, že aj napriek plynulosti a stabilite nemusí ísť o plnohodnotný zážitok ako v prípade dedikovanej Steam verzie, kde sme v určitých momentoch pocítili znížené snímkovanie. Plusom je, že k plynulému hraniu stačí aj 10 Mbps internet.

Redakcia

Obrovskou výhodou prehliadačovej verzie je však hlavne jej nekompromisná prístupnosť, kedy si svoju obľúbenú mapu môžeš zahrať bez akejkoľvek dodatočnej inštalácie a registrácie úplne zadarmo.

Za klasickú verziu hry tak v zásade platíš jedine v prípade, že by si si chcel vytvoriť svoj súkromný server na účely súkromnej hry s kamarátmi. Autori projektu však upozorňujú, že v budúcnosti môžu pribudnúť dodatočné platby.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP