Svet počítačových hier tvorí mnoho titulov inšpirovaných udalosťami 2. svetovej vojny. Strategické plánovanie vojenských útokov z toho obdobia nájdeme aj v hre Company of Heroes 2, ktorá teraz nestojí ani cent. 

Druhá svetová vojna bola jedným z najtemnejších období ľudstva, ktoré za sebou nechalo ohromné škody a milióny mŕtvych. Napriek tragickosti tohto obdobia sú mnohí hráči fascinovaný vtedajšími bojmi a stratégiami, ktoré vojská využívali pri obrane či útoku.

Mnohé vývojárske štúdia preto svoje akčné tituly zasadili práve do tohto obdobia, aby hráčom priniesli zážitok z neľútostných bojov. Rovnakým smerom sa pri tvorbe hry Company of Heroes 2 vybralo aj štúdio Relic Entertaiment.

Neľútostné boje 2. svetovej vojny môže teraz zažiť každý úplne zadarmo

Pokračovanie známeho titulu Company of Heroes so sebou prinieslo krvavé boje vojsk a strategické plánovanie útokov, ktoré si obľúbi každý milovník akcie. Hráč sa ocitne nielen v prostredí krutej ruskej zimy, ale počas hrania bude tiež dobýjať Berlín, centrum nacistického režimu.

Získať Company of Heroes 2 úplne zadarmo

Každé taktické rozhodnutie môže ovplyvniť priebeh hry, v ktorej vývojárske štúdio využilo aj skvelú technológiu Essence Engine 3.0. Tá sa stará o jedinečné odmeňovanie šikovných taktikov a stratégov. Spracovanie Company of Heroes 2 jednoducho každého hráča prinúti 2-krát si rozmyslieť svoj ťah, pretože každé nesprávne rozhodnutie môže mať vplyv na ďalší vývoj.

Milovníci strategických hier z obdobia 2. svetovej vojny by si tento titul rozhodne nemali nechať ujsť, a tobôž nie, ak ho môžu teraz získať úplne zdarma. Stačí navštíviť portál Humble Bundle a pridať Company of Heroes 2 do svojho košíka, no akcia platí už len 33 hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom