Spoločnosť Teclast netreba bližšie predstavovať. Známy výrobca notebookov už neraz ukázal, že nie je problém vyrobiť výkonný, štýlový a zároveň lacný notebook. Taký je aj jehoTeclast F5.

Najlepší pod 300 €?

Teclast F5, ktorý je ideálnym nástrojom pre každého, kto notebook využíva ako pracovný nástroj a využije tak všetky možnosti, ktoré zariadenie ponúka. Dostupný je za cenu 293 €. Odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line.

Kúpiť Teclast F5 s dotykovým displejom a stylusom za 293 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

8 GB RAM, Full HD displej a mnoho ďalšieho

Pri danej cene je až neuveriteľné, aký výkon notebook ponúka a aké obsahuje funkcie. V prípade samotného hardvéru sa môžeš tešiť na štvorjadrový procesor 8. generácie Intel Gemini Lake N4100 s taktom 1.1 GHz, ktorý sa vie v prípade potreby pretaktovať až na 2.4 GHz. Ide o veľmi úsporný model s integrovanou grafikou Intel UHD 600 9. generácie a postačuje mu aj pasívne chladenie.

O plnohodnotný multitasking sa ti postará až 8 GB DDR4 RAM, ktorá je v danej triede nevídaná. Dopĺňa ju 128 GB M.2 SSD disk, ktorý je plne vymeniteľný. Notebook navyše obsahuje ďalší slot pre prídavný SSD disk, takže ak by sa ti náhodou málilo, rozšírenie pamäte nie je žiadny problém. Displej má veľkosť 11.6″, ponúka Full HD a technológiu IPS. Čo sa týka konektivity, nachádza sa tu 3,5 mm jack, HDMI port, čítačka kariet, Bluetooth 4.0, duálne WiFi či USB-C port. Ten zároveň slúži na rýchle nabíjanie batérie, ktorá má kapacitu 3850 mAh a sľubuje výdrž až 5 hodín prehrávania videa.

Potešia aj rozmery, ktoré sú 274 x 188 x 12 mm a to pri váha len 980 gramov. Notebook je pritom vyrobený z kvalitného hliníka v šedej farbe. Určite treba vyzdvihnúť dotykový displej, ktorý má pri daných rozmeroch nesmierne výhody. Zvlášť, ak sa notebook dá otočiť až o 360 stupňov a využívať ho tak môžeš v takej polohe, aká ti najviac vyhovuje. Displej notebooku tiež podporuje stylus, s ktorým bude práca ešte efektívnejšia. Stylus je možné dokúpiť si cez tento odkaz.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom