Teplá čiapka sa v súčasnom počasí rozhodne hodí. Tá, ktorá sa na e-shope Gearbest objavila v bleskovom výpredaji, navyše ponúka aj jednu technologickú vychytávku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Špeciálna čiapka, ktorú si aj ty môže kúpiť, totiž prichádza so zabudovanými bezdrôtovými stereo slúchadlami. Tie sa k elektronickým zariadeniam pripájajú pomocou Bluetooth vo verzii 3.0, takže sú kompatibilné s väčšinou smartfónov.

Kúpiť čiapku so zabudovanými slúchadlami za 11 €

Nejde však len o počúvanie hudby. Čiapka tiež prichádza so vstavaným mikrofónom, takže pokiaľ si spojený s telefónom, môžeš hneď vyriešiť aj svoje hovory. Nemusíš pritom smartfón ani vyťahovať z vrecka. Na čiapke sa nachádzajú tri tlačidlá, pomocou ktorých hovor zodvihneš aj zložíš. Rovnaké tlačidlá ti poslúžia aj pri ovládaní hudobného prehrávača.

Aj s rukavicami

Súčasťou čiapky je 100 mAh batéria, pri ktorej výrobca uvádza výdrž 3,5 hodiny. Nabíjanie prebieha pomocou micro USB konektoru  a potrvá približne 2 hodiny. Čiapku je možné aj umývať, pretože slúchadlá s mikrofónom sa dajú vybrať. Vo výbave sú ešte aj rukavice, s ktorými sa dajú ovládať aj dotykové displeje smartfónov či tabletov. Špeciálna čiapka so stereo slúchadlami je momentálne na e-shope Gearbest v bleskovom výpredaji za cenu 11 €. Akcia potrvá už len niekoľko hodín.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]