Teplá čiapka sa v súčasnom počasí rozhodne hodí. Tá, ktorá sa na e-shope Gearbest objavila v bleskovom výpredaji, navyše ponúka aj jednu technologickú vychytávku.

Špeciálna čiapka, ktorú si aj ty môže kúpiť, totiž prichádza so zabudovanými bezdrôtovými stereo slúchadlami. Tie sa k elektronickým zariadeniam pripájajú pomocou Bluetooth vo verzii 3.0, takže sú kompatibilné s väčšinou smartfónov.

Kúpiť čiapku so zabudovanými slúchadlami za 11 €

Nejde však len o počúvanie hudby. Čiapka tiež prichádza so vstavaným mikrofónom, takže pokiaľ si spojený s telefónom, môžeš hneď vyriešiť aj svoje hovory. Nemusíš pritom smartfón ani vyťahovať z vrecka. Na čiapke sa nachádzajú tri tlačidlá, pomocou ktorých hovor zodvihneš aj zložíš. Rovnaké tlačidlá ti poslúžia aj pri ovládaní hudobného prehrávača.

Aj s rukavicami

Súčasťou čiapky je 100 mAh batéria, pri ktorej výrobca uvádza výdrž 3,5 hodiny. Nabíjanie prebieha pomocou micro USB konektoru  a potrvá približne 2 hodiny. Čiapku je možné aj umývať, pretože slúchadlá s mikrofónom sa dajú vybrať. Vo výbave sú ešte aj rukavice, s ktorými sa dajú ovládať aj dotykové displeje smartfónov či tabletov. Špeciálna čiapka so stereo slúchadlami je momentálne na e-shope Gearbest v bleskovom výpredaji za cenu 11 €. Akcia potrvá už len niekoľko hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom