Určite si už postrehol, že Apple včera predstavil nové farebné prevedenie najnovších iPhonov. iPhone 7 a 7 Plus si teda čoskoro budeš môcť kúpiť aj v exotickej červenej farbe. 

Červené iPhony boli predstavené nielen pre dobro zákazníkov, ale zároveň ešte pre jednu dobrú vec. Za každý predaný červený iPhone americký gigant totiž odvedie príspevok na zamedzenie šírenia vírusu HIV. Červená farba je pekná na mnohých veciach. Či už je to paradajka, kečup, londýnske autobusy, alebo superšporty Ferrari. Hodí sa však červená aj na iPhone?

Apple iPhone 7 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone 7zdroj fotografie: Apple

Novinky z radov giganta možno vyzerajú na prvý pohľad dobre (hlavne zo zadnej strany), ale nad BIELOU prednou stranou by sa už dalo polemizovať. Pomyslel si už niekedy na to, ako by vyzeral s čiernou prednou stenou? Vďaka známemu tvorcovi renderov z Twitteru, Benjaminovi Geskinovi, si ich už nemusíš predstavovať. Červeno-čiernemu iPhonu totiž vdýchol život!

nenechaj si ujsť
Apple oficiálne predstavil najnovšie iPhony v exotickej červenej farbe! Kúpou prispeješ aj na dobrú vec

zdroj fotografií: Twitter/Benjamin Geskin

Určite sa drvivá väčšina fanúšikov Apple zhodne na tom, že tento koncept vyzerá omnoho lepšie ako originál s bielym predkom. Tým ale nechceme biely iPhone odsudzovať a určite si aj ten nájde svojich spokojných majiteľov. Na druhej strane si ale myslíme, že Apple mohol iPhony ponúknuť v oboch farebných prevedeniach alebo ich aspoň primárne vyrábať v červeno-čiernej. Čo si o tom myslíš ty?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom