banner-redmi-note-3-pro

Predstavenie Xiaomi Redmi Note 4 so sebou prinieslo vlnu záujmu o tohto nadupaného hráča strednej triedy. Ceny v Číne sú viac než dobré a my sme v napätí čakali, za koľko si budeme môcť tento smartfóny kúpiť v zahraničných e-shopoch, ktoré doručujú aj na Slovensko. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Medzi prvými zaradil do svojej ponuky novinku náš partnerský e-shop iBuygou.com. Ceny sú samozrejme, o niečo vyššie ako tie čínske, no stále sa jedná o výbornú ponuku vzhľadom na výbavu, s ktorou Redmi Note 4-ka prichádza. Za základnú verziu, ktorá ponúka 2 GB RAM a 16 GB rozšíriteľného interného úložiska zaplatíme 199 €, pričom k tejto cene ešte treba prirátať poštovné 25 €, no máte istotu, že nebudete platiť žiadne poplatky pri dovoze. Najvyššia verzia s 3 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom stojí 239 €.

Xiaomi Redmi Note 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-redmi-note4-oficialne(10)

Trochu si zrekapitulujme špecifikácie smartfónu. Výborný prvý dojem dodáva krásna hliníková unibody konštrukcia s 5,5-palcovým FullHD displejom na prednej strane a 2.5D zahnutím po obvode. O výkon sa stará procesor MediaTek Helio X20 s 10-jadrami. Neoddeliteľnou vlastnosťou smartfónov Xiaomi je aj nadstavba MIUI, ktorá je v tomto prípade už vo svojej ôsmej verzii a pracuje nad Androidom 6.0 Marshmallow. 13 MPx snímač vzadu a 5 MPx vpredu dokáže vyprodukovať veľmi kvalitné fotografie. DualSIM funkcionalita je, bohužiaľ, opäť doplnená iba obmedzenou podporou 4G. Oficiálny predaj na domácom trhu štartuje už zajtra a my sa budeme snažiť čo najskôr získať smartfón na recenziu, aby sme vám mohli priniesť našu podrobnú recenziu.

TIP: Xiaomi Redmi Note 4 oficiálne: Luxusný dizajn, MediaTek Helio X20, 4100 mAh batéria a cena 120 €

xiaomi-redmi-note4-oficialne(3)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
44%
Chcem to
5%
Mám to
3%
Nepáči sa mi to
46%
Neznášam to
3%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]