banner-redmi-3s
Už budúci týždeň Xiaomi konečne odhalí kráľa smartfónov rady Redmi – Xiaomi Redmi Pro. Sám Lei Jun označil smartfón ako vlajkový model rady Redmi a pri pohľade na jeho špecifikácie sa ani nie je čomu čudovať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Rada Redmi sa v podstate rozdeľuje na ďalšie dve rady, a to Redmi a Redmi Note. Kým rada Redmi obsahuje smartfóny nižšej až strednej triedy, Redmi Note sú smartfóny so špecifikáciami vyššej strednej triedy. Napriek tomu je však najdrahším modelom Redmi Note 3 Pro v jeho 32 GB verzii, ktorého oficiálna cena je len 150 €. Keďže Redmi Pro už bude oproti Redmi Note 3 Pro výbavou trochu niekde inde, je jasné, že aj jeho cena mierne porastie. Určite to však nebude nič hrozné.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi redmi pro kevin wang weibo

TIP: Xiaomi Redmi Pro bude obutý do brúseného kovu, unikli nové fotografie

Dnešný zdroj, ktorým je Kevin Wang, poskytol na sociálnej sieti informáciu, že jeho odhad o cene pripravovaného zariadenia je 1299/1399 Yuanov. Môžeme teda očakávať dve verzie a cena v eurách vychádza v prepočte na 180/190 €. Toto by však stále bola len oficiálna cena pre Čínu a cez čínskych internetových predajcov môžeme zo začiatku očakávať cenu minimálne okolo 250 €. Ak ale bude Redmi Pro disponovať naozaj takou výbavou, o akej sa hovorí, nemusí to byť vôbec zlá kúpa. Vyzdvihnúť musíme najmä 10-jadrový procesor Helio X25, konštrukciu z brúseného kovu, OLED displej a očakáva sa aj duálny fotoaparát.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom