banner-redmi-3s
Dnes ráno sme sa zobudili do nového dňa s novými únikmi informácií o pripravovanom a veľmi očakávanom Xiaomi smartfóne, Redmi Pro. Sám najväčší Lei Jun dokonca oficiálne potvrdil niektoré komponenty, ktoré budú v novinke integrované. Teraz sa nám pomaly, ale isto odhaľuje aj zovňajšok Xiaomi Redmi Pro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Deň, kedy sa má uskutočniť ďalšia tohtoročná Xiaomi konferencia sa nezadržateľne blíži a zostáva už len 5 dní, kým nový smartfón a ďalšie prekvapenia od „čínskeho Apple“ uzrú svetlo sveta. Neoficiálne sa však očakávaná novinka, Xiaomi Redmi Pro, objavila na nových fotografiách už teraz. Tie opäť potvrdzujú použitie brúseného kovu, ktorý bude tvoriť celú konštrukciu smartfónu. Fotografie síce nie sú najostrejšie, no všimnúť si môžeme aj duálneho fotoaparátu umiestneného na zadnej kovovej strane. Duálny fotoaparát nepriamo potvrdil aj Lei Jun.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Predná strana žiaľ odhalená nebola, no vieme, že jej pýchou bude displej využívajúci OLED panel. Vo vnútri kovového tela Xiaomi Redmi Pro bude vynikať nadupaný 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25, ktorý bol použitý aj vo vlajkovej lodi spoločnosti Meizu, Meizu Pro 6. Taktiež sa očakáva použitie 3 GB / 4 GB RAM pamäte, snímača odtlačkov prstov na prednej strane a veľkokapacitnej batérie.

Po internete koluje už aj odhadovaná cena tohto nadupaného smartfónu strednej vyššej triedy. Xiaomi Redmi Pro by na domácom, čínskom trhu mohol stáť 1499 juanov, čo v prepočte robí približne 204 €. Za túto cenu by išlo o bezkonkurenčný cenovo dostupný smartfón s výkonom niektorých vlajkových lodí! Máme sa na čo tešiť.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom