banner-galaxy-a3-a5
Doteraz sa internetom premlelo množstvo informácií o S8-čke, no potenciálni fanúšici čakali práve na dnešnú správu, ktorá konečne odhaľuje predpokladanú cenu smartfónu. Ako si možno očakával, cena bude poriadne vysoká.

Samsungy nikdy neboli cenovo dostupné zariadenia, avšak v poslednej dobe aj ceny vlajkových lodí juhokórejského výrobcu výrazne vzrástli. Vzhľadom k použitiu špičkových technológii v novom vlajkovom modeli bude teda aj koncová cena nesmierne vysoká. Presnejšie sa bavíme o čiastke na úrovni 815 €, čím Samsung úplne dorovnal konkurenčné iPhony aj v tomto smere. Tieto informácie pochádzajú od používateľa menom Ricciolo1 zo sociálnej sieti Twitter

rickydontlosethatnumberzdroj fotografie: PhoneArena

Vo svojom statuse taktiež uviedol, že oficiálne predstavenie sa predsa len odohrá na veľtrhu MWC v Barcelone, no bude vyhradené len pre úzku skupinu vyvolených redaktorov a špeciálnych VIP hosťov. „Neformálne“ predstavenie prebehne okolo 29. marca spolu so spustením predaja na niekoľkých trhoch koncom apríla. Z očakávaných špecifikácií môžeme spomenúť najnovší Snapdragon 835, nádherný dizajn s takmer bezrámikovým displejom alebo 12 MPx hlavný fotoaparát.

TIP: Nové rendery prezrádzajú rozmery Samsungu Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus

galaxy-s8-novy-render
zdroj fotografie: PhoneArena

Dostupný vraj bude aj zväčšený model so 6,2-palcovým displejom ako priama náhrada za neúspešný phablet Galaxy Note 7. Aj keď náhodou dospejeme do situácie, pri ktorej sa nová vlajková loď úplne nepredstaví širokej verejnosti na MWC, rozhodne budeme radi za akékoľvek špecifikácie či hands-on fotografie. V každom prípade, napíš nám do komentárov, či sa na modely Galaxy S8 a S8 Plus tešíš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom