Marvel sa nezadržateľne rúti do multivesmíru so svojou ďalšou postavou a prvý trailer na novinku Doctor Strange in the Multiverse of Madness, ktorá je pokračovaním Doctora Strangea z roku 2016, sľubuje, že bude zatiaľ najväčším vpádom MCU do alternatívnych svetov a časových línií.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Paralelné svety sa stávajú novým smerovaním MCU a trendom oživenia príbehu známych postáv z Marvelu. Skúmať nové časové línie Marvel už začal v seriáli Loki, v nedávnej novinke Spide-Man: No Way Home alebo v podobe oceňovaného animáku Spider-Man: Into Spider-Verse.

Nová temnejšia verzia Doctora Strangea na scéne

Nový Doctor Strange bude podľa prvej ukážky nadväzovať na viaceré rozpracované príbehové línie v MCU a film má byť priamym pokračovaním udalostí z najnovšieho vystúpenia komiksového superhrdinu v Spider-Man: No Way Home, kde Petrovi Parkerovi pomohol mierne zasiahnuť do štruktúry reality a sám sebe tak trochu zavaril.

Titulková scéna so snahou baróna Morda (Chiwetel Ejiofor) znížiť počet čarodejníkov zasahujúcich do mágie je tak pre budúcoročnú očakávanú novinku kľúčovou. Rovnako tak spoznáme novú verziu temnejšieho Doctora Strangea, ktorá sa podľa ukážky stane najväčšou hrozbou pre neho samotného.

Prečítaj si aj
Nič lepšie si v kine už roky nevidel. Pozreli sme si Spider-Man: No Way Home, je to strhujúci zážitok

S takouto podobou hlavného hrdinu sme sa mohli stretnúť aj v animovanom seriáli What If…?, ktorý spracoval alternatívne príbehy známych komiksových postáv Marvelu v úplne odlišnej podobe, než na aké sme u nich zvyknutí.

TMDB

Jeden z najočakávanejších komiksových filmov budúceho roka prepojí viaceré svety a okrem baróna Morda uvidíme vo filme Wandu (Elizabeth Olsen) zo seriálu WandaVision, ktorú Strange požiada o pomoc, doktorku Palmerovú (Rachel McAdams) vo svojej svadobnej realite alebo Benedicta Wonga (Wong).

Uviesť by sa mala taktiež prvýkrát nová postava v rámci MCU, ktorou je America Chavez (Xochitl Gomez). Premiéra očakávaného hitu Doctor Strange in the Multiverse of Madness je naplánovaná na 6. mája 2022.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú