Do sveta kinematografie prichádzajú skvelé správy. Herec Ryan Reynolds sa nedávno objavil v štúdiu Marvel a určite to nebolo kvôli jednaniu o pokračovaní filmu Green Lantern. Ten už dávno zapadol prachom a prezident MCU Kevin Feige má s talentovaným hercom určite veľa plánov do budúcna v iných popredných projektoch. Jedným z nich je bezpochyby aj Deadpool 3, ale žiadne podrobné informácie k stretnutiu sme zatiaľ nedostali. Zaujímavé novinky teraz priniesol portál Movieweb.

Spojí sa tento “badass” hrdina s MCU a uvidíme ho v partii Avengerov? Alebo sa chystá už druhé pokračovanie, ktoré si opäť udrží hodnotenie “R”? Namiesto toho, aby nám herec prezradil skutočnosť, povedal úplne niečo iné. Humor mu nikdy nechýbal a zažartoval, že si skúsi úlohu “Anthonyho Starka”. To je, samozrejme, nonsens a svoje slová doplnil ďalším vtipným prírastkom, že bol zatknutý a vyvedený z budovy. Ak sa však nad tým zamyslíme, všetky cesty vedú k filmu Deadpool 3.

Od tej doby, čo Disney kúpilo Fox, sa o tejto krvavej franšíze objavilo veľa špekulácií. Stratil by film úroveň, keby bol kvôli právam pripravený o svoje hodnotenie a dostal by len PG-13? Na túto otázku vám určite nemusíme odpovedať, a to isté si pravdepodobne povedal aj šéf Disney Bob Iger. Ten možnosť “R-kového” hodnotenia nevylučuje a k tejto téme sa podľa portálu Movieweb bližšie vyjadril aj scenárista Paul Wernick:

“Stále existuje nádej a plán, že Marvel nám umožní pokračovanie Deadpoola v jeho vesmíre s hodnotením R. V ňom totižto žije a veríme, že sa v priebehu čase trochu zahráme aj v pieskovisku MCU.”

Stane sa z Deadpoola Disney rozprávka?

Stretnutie medzi Ryanom Reynoldsom a Marvel Studios muselo byť vskutku zaujímavé. Síce Deadpool nie je najvhodnejší pre MCU, no obľúbencom širokej verejnosti sa stal okamžite. Problém však bude nová streamovacia služba Disney+, kde by sme R-rated filmy hľadali len márne. Ako sa teda rozhodlo stretnutie a kto z neho odišiel ako víťaz? K tejto téme sa vyjadril aj ďalší scenárista filmu Deadpool Rhett Reese:

“Marvel je bohatý vesmír a obsahuje všetko, od úžasných hrdinov až po darebákov. Aj preto by sme veľmi radi videli, ak by Deadpool do toho sveta vstúpil nejakým špecifickým zábavným spôsobom. Je to len o tom, ako a kedy. Ryan [Reynolds] je veľmi zaneprázdnený, ale takéto niečo musíš milovať. Marvel očividne zistil, že má v rukách inú verziu MCU a jeho vlastný vnútorný štýl. A ak do toho pridáme X-Menov, tak vznikne niečo šialené.“

Nenechaj si ujsť
Disney chce odkúpiť Spider-Mana od štúdia Sony za miliardovú čiastku

Marvel nám už pred nejakým časom predstavil svoju 4. fázu a pripraviť sa môžeme na obrovský počet kvalitných filmov. Či sa v nich ukáže Deadpool alebo nie, to uvidíme až s odstupom času, informuje BGR. Prezradí nám Ryan Reynolds nejaké podstatné informácie zo stretnutia? Veríme, že áno, a okrem zdieľanej fotografie na jeho sociálnej sieti sa dočkáme aj rozuzlenia celého príbehu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP