Najznámejší lovec odmien, Boba Fett, sa divákom predstaví koncom roka vo svojom vlastnom spin-off seriáli Book of Boba Fett.

To, ako bude vyzerať jeho vláda nad zločineckým impériom, si môžeš vychutnať v prvej nabitej ukážke.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Viacerí fanúšikovia nikdy nepredpokladali, že sa Boba Fett ešte môže vrátiť na scénu, obzvlášť, ak si spomenieme na udalosti z filmu Star Wars VI – Návrat Jediho, kde spadol do tlamy Sarlaccu a bol považovaný za mŕtveho.

Druhá séria Mandaloriana však šokovala všetkých fanúšikov Hviezdnych vojen, v ktorej sa Boba Fett (Temeura Morrison) predstavil vo svojom malom cameu. V poslednej epizóde spolu s Fennec Shand (Ming-Na Wen) dokonca vtrhnú do paláca na najslávnejšej púštnej planéte Tatooine, kde zabijú vládcu Biba Fortunu a Boba Fett si následne usadá na trón.

Prvý trailer na dlho očakávaný prírastok do univerza Star Wars ukazuje Bobu Fetta na tróne a jeho cestu k moci v kriminálnom podsvetí na Tatooine. Všetko je to krásne zabalené do fantastického vizuálu, ktorý je typický pre túto franšízu.

Ukážka ďalej odhaľuje, že Boba má v úmysle vládnuť nad zločineckým impériom zabitého Hutta s rešpektom, čo potvrdzuje vyhlásením, že bude benevolentnejší vládca ako Jabba Hut.

V snahe udržať mier medzi drobnými zločincami na planéte mu bude dopomáhať elitná žoldnierka Fennec Shand, ktorá bola v Mandalorianovi zachránená práve lovcom odmien.

Tvorbu seriálu majú pod palcom showrunneri Dave Filoni a Jon Favreau, ktorí majú na starosti aj Mandaloriana a ďalšie pripravované seriály Ahsoka a Rangers of the New Republic.

Všetky tieto seriály by sa mali odohrávať v rovnakom čase a vytvoriť jednotné univerzum, ktorých dejové línie by mali vyústiť do grandiózneho finále, podobne ako to bolo v Avengers: Endgame. The Book of Boba Fett sa divákom predstaví na streamovacej platforme Disney Plus 29. decembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú