Aktualizované 1. februára: Prichádzajúca streamovacia platforma SkyShowtime na Slovensko dorazí s atraktívnou uvádzacou ponukou. Novým zákazníkom ponúkne až 50 % zľavu na doživotné predplatné.

Služba u nás bude dostupná za 5,99 € na mesiac, pri využití zľavy pre nových zákaznikov však používateľ mesačne zaplatí iba 2,99 €. Podobnú akciu pri vstupe na slovenský trh predstavilo aj HBO Max, v tomto prípade doživotná zľava z ceny predplatného predstavovala 33 %.

Uvádzacia ponuka 50 % zľavy z predplatného bude časovo obmedzená. Služba zatiaľ nespresňuje, ako dlho bude akcia k dispozícii, pri vstupe na holandský trh to bolo 42 dní. SkyShowtime na Slovensku a v ďalších vybraných regiónoch štartuje v utorok 14. februára, všetko dôležité o novej platforme približujeme nižšie.

Pôvodný článok: Presne o dva týždne na Slovensko dorazí posledná veľká streamovacia služba – SkyShowtime. Nová videotéka bude na našom území spustená v utorok 14. februára a sľubuje tisícky hodín atraktívneho obsahu.

Cena prekvapí

SkyShowtime bude pre zákazníkov priamo dostupný na webových stránkach: www.skyshowtime.com a prostredníctvom aplikácie SkyShowtime v zariadeniach Apple iOS, tvOS, v zariadeniach s operačným systémom Android, v TV so systémom Android TV, Google TV a LG TV.

Sklamaní budú naopak diváci, ktorí by chceli novú službu spustiť na zariadeniach Samsung či herných konzolách, ktoré zatiaľ SkyShowtime nepodporuje.

Ešte minulý rok sme informovali, že cena služby bude patriť k jej hlavným lákadlám. Potvrdilo sa – SkyShowtime bude pre Slovákov dostupný za 5,99 € na mesiac. Nová videotéka tak patrí k najlacnejším u nás.

Predplatitelia budú mať prístup k televíznym premiérám filmov od štúdií Universal Pictures a Paramount Pictures,  k obsahu pre deti a rodinu a k výberu titulov z knižníc Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios a Peacock.

SkyShowtime bude taktiež ponúkať lokálne originálne programy, dokumenty a špeciály zo svojich vlastných trhov. Spoločnosť nedávno získala 21 seriálov od HBO Max v Európe, vrátane nových seriálov, ktoré budú mať premiéru v roku 2023 pod označením SkyShowtime Originals.

Sľubuje tisícky hodín obsahu

SkyShowtime sa stane domovom nových filmových trhákov, ktoré budú dostupné na platforme po ich uvedení v kinách a na sledovanie doma. Miestne publikum bude mať od spustenia prístup k titulom ako Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman či Top Gun: Maverick.

Okrem toho budú mať predplatitelia prístup k rozmanitému výberu seriálov vrátane 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order (séria 21), Let The Right One In, Mayor of Kingstown (séria 1 a 2), Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy a Yellowstone.

SkyShowtime

Medzi veľkými filmovými a seriálovými novinkami, ktoré SkyShowtime uvedie v nadchádzajúcich mesiacoch, sú aj tituly A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (séria 1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone a The Great Game.

Zákazníci v strednej a východnej Európe budú môcť sledovať aj dva z prvých SkyShowtime Originals titulov, ktoré sa na platforme objavia v roku 2023 – český seriál Víťaz a poľský seriál Warszawianka. Ďalší populárny titul z miestnej produkcie, ktorý na platformu prichádza, je maďarský seriál Informátor.

Od marca bude navyše pre predplatiteľov k dispozícii sedem známych miestnych titulov, vrátane Spolu a hladní (Česko), Hackerville (Rumunsko), One True Singer (Rumunsko), Ruxx (Rumunsko), Tuff Money (Rumunsko), Bez vedomia (Česko), Success (Chorvátsko).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP