banner-redmi-note2
Trh low-endových zariadení v dnešnej dobe nemusí nutne znamenať, že svoj smartfón využijete iba na základné úkony. Výborným príkladom tohto tvrdenia je novinka Bluboo Xfire, ktorá určite nepatrí medzi nepodarené kúsky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka prichádza so zaujímavou výbavou, ktorá začína 5-palcovým displejom s qHD rozlíšením. O výkon sa stará dobre známy procesor MediaTek MT6735 taktovaný na 1 GHz. Sekunduje mu 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB interné úložisko. Túto dvojicu zastrešuje batéria o kapacite 2750 mAh a podľa tvrdení výrobcu táto kapacita bohate stačí na 2 dni normálneho používania. Po fotografickej stránke ponúka Bluboo Xfire 8 MPx hlavný a 5 MPx selfie fotoaparát.

Bluboo xFire
Softvérovú časť zastrešuje Android 5.1, no výbornou správou je široká možnosť prispôsobení vďaka alternatívnym ROM, medzi ktorými nájdeme napríklad slávnu MIUI alebo CyanogenMOD. Čerešnička na torte prichádza v podobe DualSIM funkcionality s plnou podporou LTE pripojenia aj na našom území.

Bluboo xTouch
Ak ste sa práve zamilovali a nie ste náročný užívateľ, no od smartfónu predsa niečo očakávate, Bluboo Xfire je ako stvorený pre vás. Novinku si môžete zaobstarať u nášho partnera Coolicool.com za cenu 80 €.

Bluboo xFire

Zdroj: Gizchina.com, Bluboo.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú