Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už onedlho bude končiť veľká predpredajná kampaň na Bluboo X550, ktorý chce zaujať obrovskou 5300 mAh batériou a Androidom 5.1. Pre Bluboo to znamená prípravu nového smartfónu, ktorým bude vlajkový model Bluboo X500 Dragon. Vlajková loď bude špecifikáciami súperiť s tými najlepšími. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

O Bluboo sme toho veľa do začiatku roka 2015 nepočuli. Tento rok však prišli na trh so smartfónmi, ktoré zaujali masu ľudí a tak sa z Bluboo pomaly stáva známejšia značka. V raste popularity by im mal pomôcť aj pripravovaný smartfón s názvom Bluboo X500 Dragon, čo bude nastávajúca vlajková loď spoločnosti. Podľa dostupných informácií vieme, že Bluboo má v pláne vydať hneď 2 modely nového X500. Oba prídu s 5-palcovým displejom a výkonným Mediatek Helio X10 procesorom. Jediný rozdiel by mal byť vo veľkosti pamäte RAM, pričom jeden model by mal prísť s 3 GB RAM a druhý so 4 GB RAM.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tieto špecifikácie by z nových smartfónov spravili najvýkonnejšie čínske telefóny s dnes už kompaktným, 5-palcovým displejom. Patríte medzi ľudí, ktorí preferujú smartfóny s menšími displejmi? Ako sa vám pozdávajú pripravované novinky od Bluboo?

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú