Prvé rendre pripravovanej novinky Bluboo X500

Teraz čítate
Prvé rendre pripravovanej novinky Bluboo X500

Spoločnosť Bluboo je pre niektorých nadšencov známa aj na našom území. Pre tých, ktorí by túto zaujímavú spoločnosť nepoznali, jedná sa o rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť s niekoľkými vynikajúcimi smartfónmi. Novinka v portfóliu smartfónov ponesie názov Bluboo X500.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nové Bluboo X500 sa bude vyznačovať perfektným spracovaním a elegantným dizajnom, ktorý ulahodí nejednému oku. Z dostupných informácií vieme, že konštrukcia bude vyrobená z hliníka a prednú stranu bude tvoriť displej s 2,5D efektom, čo znamená mierne zahnutie po okrajoch. Ako je už tento rok trendom čínskych výrobcov, aj spoločnosť Bluboo zvolila snímač odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený v domovskom tlačidle. Sofvérovú časť bude zabezpečovať najnovší Android 5.0.

bluboo-x500

O hardvérovej výbave toho veľa nevieme, no doposiaľ vieme že X500-ka ponúkne 4 GB RAM v spojení s novým procesorom MediaTek Helio X10. Túto dvojicu sa bude snažiť uživiť batéria s kapacitou 3050 mAh. V priebehu nasledujúcich týždňov by sme sa mali dozvedieť bližšie informácie.

Zdroj: Gizchina.com, Coolicool

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.