Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Spoločnosť Bluboo je pre niektorých nadšencov známa aj na našom území. Pre tých, ktorí by túto zaujímavú spoločnosť nepoznali, jedná sa o rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť s niekoľkými vynikajúcimi smartfónmi. Novinka v portfóliu smartfónov ponesie názov Bluboo X500.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nové Bluboo X500 sa bude vyznačovať perfektným spracovaním a elegantným dizajnom, ktorý ulahodí nejednému oku. Z dostupných informácií vieme, že konštrukcia bude vyrobená z hliníka a prednú stranu bude tvoriť displej s 2,5D efektom, čo znamená mierne zahnutie po okrajoch. Ako je už tento rok trendom čínskych výrobcov, aj spoločnosť Bluboo zvolila snímač odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený v domovskom tlačidle. Sofvérovú časť bude zabezpečovať najnovší Android 5.0.

bluboo-x500

O hardvérovej výbave toho veľa nevieme, no doposiaľ vieme že X500-ka ponúkne 4 GB RAM v spojení s novým procesorom MediaTek Helio X10. Túto dvojicu sa bude snažiť uživiť batéria s kapacitou 3050 mAh. V priebehu nasledujúcich týždňov by sme sa mali dozvedieť bližšie informácie.

Zdroj: Gizchina.com, Coolicool

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú