Bluboo odhalilo X550 a C100: World 4G LTE, 64-bitové MediaTek čipsety a skvelé kapacity batérií!

Nedávno sme vám ukázali pozvánku k predstaveniu smartfónu Bluboo C100, ktorý by mal mať prívlastok „LTE Killer“. Spoločnosť Bluboo sa rozhodla dobre využiť mediálnu pozornosť a v priebehu nasledujúcich týždňov predstaví nové modely v Hong Kongu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Zariadeniam nechýbajú najnovšie Mediatek MT6735 čipy s podporou LTE World Mode a skutočne bohaté kapacity akumulátorov. Model X550 prichádza s jednou skutočne unikátnou vlastnosťou. Ako jeden z mála zariadení dneška prináša skutočne vynikajúcu kapacitu akumulátora, ktorá činí 5300 mAh.

Podľa výrobcu batéria udrží smartfón 30 dní nažive v stand-by režime a za 2 dni nebude prakticky možné zariadenie vybiť. Nechýba 2 GB operačnej pamäte a operačný systém Android vo verzii 5.0 lollipop. Druhý model, C100, ktorý sme tu už pred pár dňami spomínali prichádza skutočne s 5-palcovým HD displejom a rovnakým 64-bitovým chipsetom MT6735 od firmy MediaTek ako u X550.

Ostatné parametre ostávajú zahalené, no čoskoro vás budeme informovať aj o úmysloch čínskej spoločnosti Bluboo.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.