banner-vernee-apollo-lite
Predpredaje v čínskych e-shopoch sa vždy držia štandardu, že užívateľ si môže vybraný smartfón kúpiť lacnejšie aj o niekoľko desiatok eur. Rovnakým spôsobom vstúpil na trh aj Bluboo Edge, ktorý nás očaril hlavne svojím dokonalým dizajnom.

Bluboo Edge nie je žiadna vlajková loď, ba dokonca necieli ani na strednú výkonnostnú triedu. Naopak, výrobca sa rozhodol túto novinku zaradiť do segmentu low-endov, kde by mal jednoznačne vynikať. Najväčším lákadlom smartfónu je bez pochýb jeho dizajn. Ten tvorí hliníkový rám v spojení so sklenenou zadnou časťou a zahnutým displejom na prednej strane.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying2

Kúpiť Bluboo Edge za fantastických 117 €
Zahnutý displej a prémiový dizajn

Displej sa rozprestiera na 5,5-palcovej uhlopriečke IPS panelu s HD rozlíšením a krycím sklom Gorilla Glass 4. Mikroškrabance, no aj náročnejšie zaobchádzanie nebudú absolútne žiadnym problémom.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying1

V útrobách novinky nájdeme 4-jadrový procesor MediaTek MT6737, 2 GB operačnú pamäť RAM, 16 GB interné úložisko s vítanou podporou rozšírenia skrz microSD karty (maximálne 256 GB), respektíve tieto komponenty napája 2600 mAh batéria. Android 6.0 Marshmallow sa postará o výborný zážitok pri používaní. 13 MPx zadný fotoaparát zas dokáže vytvoriť veľmi slušné fotografie a rovnako kladné hodnotenie môžeme povedať aj o 8 MPx selfie fotoaparáte vpredu.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying

bluboo-edge-predpredaj-everbuying3

Už tradičnou vlastnosťou je DualSIM funkcionalita a kompletná výbava po stránke LTE frekvencií. Bluboo Edge je momentálne v predpredaji do 24. novembra za naozaj vynikajúcu cenu 117 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP