banner-vernee-apollo-lite
Predpredaje v čínskych e-shopoch sa vždy držia štandardu, že užívateľ si môže vybraný smartfón kúpiť lacnejšie aj o niekoľko desiatok eur. Rovnakým spôsobom vstúpil na trh aj Bluboo Edge, ktorý nás očaril hlavne svojím dokonalým dizajnom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Bluboo Edge nie je žiadna vlajková loď, ba dokonca necieli ani na strednú výkonnostnú triedu. Naopak, výrobca sa rozhodol túto novinku zaradiť do segmentu low-endov, kde by mal jednoznačne vynikať. Najväčším lákadlom smartfónu je bez pochýb jeho dizajn. Ten tvorí hliníkový rám v spojení so sklenenou zadnou časťou a zahnutým displejom na prednej strane.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying2

Kúpiť Bluboo Edge za fantastických 117 €
Zahnutý displej a prémiový dizajn

Displej sa rozprestiera na 5,5-palcovej uhlopriečke IPS panelu s HD rozlíšením a krycím sklom Gorilla Glass 4. Mikroškrabance, no aj náročnejšie zaobchádzanie nebudú absolútne žiadnym problémom.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying1

V útrobách novinky nájdeme 4-jadrový procesor MediaTek MT6737, 2 GB operačnú pamäť RAM, 16 GB interné úložisko s vítanou podporou rozšírenia skrz microSD karty (maximálne 256 GB), respektíve tieto komponenty napája 2600 mAh batéria. Android 6.0 Marshmallow sa postará o výborný zážitok pri používaní. 13 MPx zadný fotoaparát zas dokáže vytvoriť veľmi slušné fotografie a rovnako kladné hodnotenie môžeme povedať aj o 8 MPx selfie fotoaparáte vpredu.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying

bluboo-edge-predpredaj-everbuying3

Už tradičnou vlastnosťou je DualSIM funkcionalita a kompletná výbava po stránke LTE frekvencií. Bluboo Edge je momentálne v predpredaji do 24. novembra za naozaj vynikajúcu cenu 117 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.