Najnovší trailer pre nadchádzajúci film Black Panther nám ukazuje, že Marvel nestarne a znova ponúkne skvelý filmový zážitok, na aký sme zvyknutí.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvýkrát sa trailer objavil už na Comic-Cone, no len pre určitú skupinu ľudí. U tých, čo ho videli, však spôsobil doslova ošiaľ a poriadne silné emócie. Konečne sa však objavila oficiálna ukážka aj pre verejnosť a ak si aj ty fanúšikom Marveloviek, zaručene budeš extrémne spokojný.

Black Panther

Zmena prostredia

Doteraz sa dej odohrával väčšinou v meste New York alebo niekde vo vesmíre. Black Panther však zavíta do neznámych afrických končín, kde sa nachádza domorodá krajina zvaná Wakanda. Na prvý pohľad starí obyvatelia sú v skutočnosti najvyspelejšou civilizáciou na Zemi. Ich vyspelosť spočíva vo vzácnom kove vibranium, ktoré by v nesprávnych rukách spôsobilo doslova pohromu. Hlavným strážcom Wakandy a jej tajomstiev je náčelník T’Challa s prezývkou Čierny Panter.

Tešiť sa tak môžeš na skvelý filmový zážitok a množstvo akcie, o ktorú nebude núdza ani na sekundu. Black Panther taktiež obsahuje množstvo úžasných vizuálnych efektov a skvelé herecké obsadenie. Premiéra je naplánovaná na 15. februára 2018. Vyzerá to tak, že rok 2018 bude nadupaný. Okrem Black Panthera sú tiež naplánované premiéry nových Avengerov, Ant-Mana a filmového spracovania sa dočká aj Venom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak