Netflix má na konte ďalší veľký hit. Dokumentárna true-crime séria Tiger King má vo svete obrovskú odozvu, na čo sa streamovacia spoločnosť rozhodla reagovať natočením bonusovej epizódy, informuje Variety.

„Strhujúce sledovanie, Neuveríte, kým neuvidíte, Absurdne nákazlivé“.

Aj týmito prívlastkami kritici na Rotten Tomatoes častujú 7-dielnu seriálovú novinku na Netflixe s názvom Tiger King, ktorá sa do ponuky služby dostala len na konci marca. Netradičná dokumentárna miniséria spôsobila menší ošiaľ a hovorí sa o nej prakticky všade.

V Spojených štátoch sa Tiger King na dva týždne usadil na čele rebríčka TOP 10 najpopulárnejších filmov a seriálov na Netflixe, divácky záujem je však cítiť aj v ďalších regiónoch. Na Slovensku napríklad novinke v rámci záujmu patrí 3. miesto.

V popredí true-crime novinky stojí Joe Exotic, extravagantný chovateľ tigrov a vášnivý milovník zbraní, ktorý sa dostane do konfliktu s Carole Baskin, známou aktivistkou a zakladateľkou Big Cat Rescue. Dokumentárna séria okrem eskalujúceho sporu ústredných postáv sleduje aj ďalších súkromných chovateľov divokých zvierat v Spojených štátoch a častokrát prináša šokujúce zápletky a zábery, ktoré sú možné snáď len za veľkou mlákou.

Bez ohľadu na bizarný námet a kontroverznú povahu sa Tiger King hneď po premiére stal obrovským hitom, vďaka čomu sa dočká bonusovej epizódy. Vo videu na Twitteri to potvrdil jeden z účinkujúcich v seriáli, Jeff Lowe. Bonusová epizóda sa podľa neho už natáča, dostupná by mohla byť v priebehu budúceho týždňa.

Netflix sa k dodatočnej epizóde zatiaľ nevyjadril, nie je preto možné s určitosťou povedať, v akom formáte bude bonusová časť natočená. Môže ísť o priame pokračovanie, komentár k záverečnej epizóde a osude Joea Exotica alebo tiež čoraz populárnejší „reunion“, ktorý Netflix predstavil už v minulosti, napríklad v prípade populárnej reality show Love is Blind.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom