Našu malebnú krajinu včera navštívil spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft, ktorý je zároveň jednou z najznámejších osobností sveta vôbec. Informoval o tom portál Noviny.sk, ktorý získal dokonca exkluzívne zábery. 

V Šamoríne sa včera konalo prestížne jazdecké podujatie Pohár národov. Okrem iných sa ho zúčastnila aj 21-ročná Jennifer Kathrine Gates, a to spolu s jej štvorčlenným tímom z Ameriky. Jennifer je z troch detí Billa a Melindy Gates najstaršia. Podľa slov jej otca ju prišiel iba podporiť, no účastníkom sa naskytol jedinečný pohľad na muža s majetkom na úrovni približne 86 miliárd dolárov (73 miliárd eur). Ten pri sebe dokonca ani nemal zbytočne veľa ochrankárov a podľa videa môžeme usúdiť, že sa tu cítil komfortne.

Nenechaj si ujsť
Slovensko navštívil IT špecialista z Estónska. Za svoje rady a konzultácie dostal slušný balík peňazí

Bill dokonca pri sebe nemal ani žiadnu techniku a počas svojej návštevy si buď čítal knihu, alebo sledoval jazdu svojej dcéry. Na Slovensko pritom neprišiel prvýkrát, naposledy tu bol pred dvadsiatimi rokmi. V Šamoríne včera súťažilo 11 tímov, pričom táto súťaž bola zároveň kvalifikáciou na Svetové jazdecké hry v USA, ktoré sa budú konať budúci rok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú