banner-iphone-7
Asi každý z nás už narazil na nejaké to video bezrámikového alebo transparentného iPhonu. Futuristické koncepty vznikajú väčšinou vtedy, keď sa blíži predstavenie nejakého smartfónu, no nie vždy sú rendery nezrealizovateľné. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dobrým príkladom je istý fanúšik spoločnosti Apple, ktorému sa zároveň páči bezrámikový displej na Xiaomi Mi MIX. Rozhodol sa preto, že si svojpomocne svoj iPhone 6 Plus prerobí na štýl revolučnej novinky od čínskeho výrobcu. Video bolo nahraté na sociálnu sieť Weibo a je v ňom zachytený aj postup prerobenia. Pozrieť si ho môžete na tomto odkaze.

Apple Iphone 6 Plus 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone-6s-plus-mix-1

zdroj fotografie: Gizmochina

TIP: Najnovší patent prezrádza, že iPhone 8 možno príde s podporou Apple Pencil

Výsledok síce nevyzerá veľmi seriózne, no oceňujeme schopnosti a vynaliezavosť šikovného používateľa. Takmer bezrámikové sú všetky strany zariadenia až na hornú, kde sa nachádza hlavný fotoaparát. Tento smartfón funguje absolútne bez problémov a je schopný vykonávať akúkoľvek úlohu. Boli by ste ochotní skúsiť podobnú premenu?

zdroj fotografií: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
29%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.