V poslednej dobre sa rozpadlo vrece s výrobcami, ktorí svoje vlajkové lode vybavujú bezrámikový displej. Výnimkou nechce byť ani populárna spoločnosť Meizu a do svojej novej vlajkovej lode chce zakomponovať práve túto technológiu.

[/blockquote]

MEIZU MX4 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Meizu MX4 Pro kúpite v e-shope SmartZero.sk za cenu 377,99 €

Z obrázkov, ktoré máme k dispozícii, vidíme už tradičný prvok smartfónov od Meizu a to domovské tlačidlo podobné aké používa konkurečný Appe na svojich výrobkoch. Po minuloročnom úspechu dvoch smartfónov, MX4 a MX4 Pro, nepochybne výrobca zvolí túto stratégiu aj tento rok. Ako sme už spomínali, aj Meizu by malo zvoliť bezrámikový displej, o ktorom nám dáva lepšiu predstavu obrázok nižšie. Niet pochýb o tom, že nové Meizu si zobralo dizajnové črty z novo predstavených top modelov od spoločnosti LeTV. Posledné informácie, ktoré máme k dispozícii, naznačujú používateľskú nadstavbu Flyme OS, ktorá by mala byť postavená na najnovšom Androide 5.0.

Ďalšie obrázky ani informácie zatiaľ k dispozícii nemáme, no oficiálne predstavenie by sa malo konať niekedy v priebehu leta.

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP