Výbava starších áut už mnohokrát nie je to, čo bývala a viacerí vodiči tak nemusia byť spokojní so zvukom svojho pôvodného autorádia či reproduktorov. V kategórii príslušenstva však nájdeme riešenie aj na tento nedostatok. Bezdrôtový reproduktor od AudioCast je prostriedkom pre spríjemnenie cesty autom, kde je výbornou náhradou za autorádio.

V širokej ponuke bezdrôtových reproduktorov má aktuálne zákazník na výber nespočetné množstvo najrôznejších kúskov, z ktorých je neraz veľkým problémom vybrať ten správny. Aj táto kategória elektroniky má svoju špecializáciu a nájdeme tu tak rôzne odolné modely, ale aj tie, ktoré sú vhodné pre využitie v autách ako náhrada za pokazené či staré autorádio. Jedným z takých je aj iEAST AudioCast BA10, ktorý dokáže práve v takejto situácii spoľahlivo poslúžiť.

Vďaka malej konštrukcii sa schová hocikde

Umiestniť tento bezdrôtový reproduktor do auta nebude pre nikoho absolútne žiaden problém. Vďaka lepivej podložke bude držať aj na palubovke. Používateľ ho však môže ukryť aj na iné miesta, kam sa pohodlne zmestí vďaka svojim miniatúrnym rozmerom len 3,82 cm x 1,08 cm.

Ide to aj bez káblov

Nenechaj si ujsť
Huawei má nový reproduktor s umelou inteligenciou. Podobnosť s Apple HomePod nepoprie

Prehrávanie hudby pritom nevyžaduje pripájanie žiadnych audio káblov. Reproduktor stačí len spárovať so svojim smartfónom a pustiť si obľúbenú muziku, a to na vzdialenosť až 10 metrov. Kvalitné podanie zvuku pritom zabezpečujú protokoly aptX, AVRCP 1.6, A2DP 1.3 a HFP 1.6 pre bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.2.

Nechýba mu ani 3,5 mm jack

V dnešnej dobe je mnoho zariadení ovládaných na diaľku bezdrôtovo, a tak z nich mizne aj obľúbený audio konektor. Výrobca ale u tohto kompaktného reproduktora nezabudol ani na túto možnosť. Každý si tak môže pustiť hudbu pomocou kábla s 3,5 mm audio jackom, ktorý nájdeme v balení v dvoch dĺžkach, a to 30 cm a 1,2 metra.

Nestojí vôbec veľa

Reproduktor AudioCast BA10 poteší používateľa nielen svojou kompaktnou konštrukciou, vďaka ktorej sa zmestí aj do vrecka nohavíc, ale tiež cenou. Za takéto jednoduché riešenie pre bezdrôtové prehrávanie hudby v aute pritom zákazník zaplatí len necelých 30 € v e-shope SmarterHOME.sk, čo je v porovnaní s cenou kvalitného autorádia iba zlomok ceny.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom