Vo videohernom svete existuje len veľmi malý počet hier, ktoré by dokázali zodvihnúť zo stoličky fanúšikov tak, ako nové pokračovanie The Elder Scrolls. Podľa voľných pracovných pozícií, štúdio Bethesda pracuje  na niečom veľkom na plné obrátky. Je to však pokračovanie Skyrimu?

Vypísanú pracovnú pozíciu si všimol užívateľ Redditu, ktorý sa, samozrejme, o tento poznatok nezabudol okamžite podeliť. Podľa požiadaviek na pracovné miesto, Bethesda hľadá talentovaných programátorov pre RPG hru, vyvíjanú súčasne na PC a konzoly.

Okrem rôznych technických požiadaviek na programátora by štúdio prijalo, ak by uchádzač o pozíciu mal skúsenosti s predchádzajúcimi hrami Bethesdy. Programátor by pracoval na správaní postáv, nepriateľov a implementácii bojových mechaník a používateľského rozhrania.

Okrem technickej pozície štúdio hľadá aj editora videí, ktorý by bol schopný pracovať na audiovizuálnych ukážkach pre ich nadchádzajúci titul. Znamená to, že sa konečne dočkáme zmysluplných trailerov pre The Elder Scrolls 6? Je to dosť možné, keďže Todd Howard, výkonný producent Bethesdy, už pred nejakým časom tvrdil, že priame pokračovanie Skyrimu je ako-tak hrateľné.

Nenechaj si ujsť
Unikátna akia na Steame: Všetky diely Half-Life sú dostupné zadarmo

Iné zdroje zase ukazujú smerom k novému sci-fi projektu Bethesdy. Predsa len, Starfield už toho ukázal podstatne viac ako tridsať sekundový záber v podaní TES 6. Určitá časť hernej komunity sa teda domnieva, že herné štúdio zháňa pracovníkov práve na tento projekt, keďže The Elder Scrolls 6 je zatiaľ v nedohľadne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom