Bambusový Xiaomi Mi Note kúpite už aj na Slovensku, poznáme cenu

Teraz čítate
Bambusový Xiaomi Mi Note kúpite už aj na Slovensku, poznáme cenu

Po úspechu Xiaomi Mi Note sa Xiaomi rozhodlo predstaviť špeciálnu verziu tohto smartfónu s bambusovým zadným krytom. Bambusový Mi Note smartfón sme exkluzívne, ako jediná redakcia na Slovensku, pre vás nafotili a otestovali. Teraz sa začína predávať v prvých slovenských e-shopoch a my samozrejme poznáme jeho cenu. 

[/blockquote]

Xiaomi Mi Note Natural Bamboo Edition môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ako je to pri každom čínskom smartfóne, ktorý sa začne predávať u nás, aj bambusový Xiaomi Mi Note stojí viac ako v čínskych e-shopoch. Cena na portáli Heureka.sk sa začína na 510 €, pričom v ponuke ho má zatiaľ len jeden e-shop. Zaujímavejšia je však cena u nášho partnera, SmartZero.sk, kde túto špeciálnu verziu Mi Note kúpite za prijateľnejších 426 €.

Xiaomi Mi Note bambus
Ak vás smartfón zaujal a chcete sa o ňom dozvedieť viac, určite si prečítajte našu recenziu. Čo sa týka špecifikácií, bambusový Xiaomi Mi Note prichádza s 5,7″ displejom s FullHD rozlíšením, starším, no stále výkonným Snapdragon 801 procesorom s taktom 2,5 GHz, 3 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou, zadným 13 MPx Sony fotoaparátom, predným 4 UltraPixel fotoaparátom (rovnaký má HTC One M8 na zadnej strane), batériou s kapacitou 3000 mAh a Androidom vo verzii 4.4 KitKat. Špecifikácie ešte dopĺňa prírodný bambus na zadnej strane smartfónu a kovový rám, ktorý lemuje celú jeho konštrukciu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]