Po úspechu Xiaomi Mi Note sa Xiaomi rozhodlo predstaviť špeciálnu verziu tohto smartfónu s bambusovým zadným krytom. Bambusový Mi Note smartfón sme exkluzívne, ako jediná redakcia na Slovensku, pre vás nafotili a otestovali. Teraz sa začína predávať v prvých slovenských e-shopoch a my samozrejme poznáme jeho cenu. 

[/blockquote]

Xiaomi Mi Note Natural Bamboo Edition môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ako je to pri každom čínskom smartfóne, ktorý sa začne predávať u nás, aj bambusový Xiaomi Mi Note stojí viac ako v čínskych e-shopoch. Cena na portáli Heureka.sk sa začína na 510 €, pričom v ponuke ho má zatiaľ len jeden e-shop. Zaujímavejšia je však cena u nášho partnera, SmartZero.sk, kde túto špeciálnu verziu Mi Note kúpite za prijateľnejších 426 €.

Xiaomi Mi Note bambus
Ak vás smartfón zaujal a chcete sa o ňom dozvedieť viac, určite si prečítajte našu recenziu. Čo sa týka špecifikácií, bambusový Xiaomi Mi Note prichádza s 5,7″ displejom s FullHD rozlíšením, starším, no stále výkonným Snapdragon 801 procesorom s taktom 2,5 GHz, 3 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou, zadným 13 MPx Sony fotoaparátom, predným 4 UltraPixel fotoaparátom (rovnaký má HTC One M8 na zadnej strane), batériou s kapacitou 3000 mAh a Androidom vo verzii 4.4 KitKat. Špecifikácie ešte dopĺňa prírodný bambus na zadnej strane smartfónu a kovový rám, ktorý lemuje celú jeho konštrukciu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP