Veľa z nás cestuje autom denne, či už za prácou, alebo kvôli súkromným účelom. Dnešné tipy na gadgety do auta ti teda pomôžu spríjemniť čas strávený cestovaním.

Chladnička HUANJIE  na 12 V

Cena: 20 €

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť HUNAJIE chladničku do auta za 20 €

Nejeden šofér mi dá za pravdu, keď poviem, že auto sa dokáže počas letných dní na slnku poriadne rozpáliť. Zatiaľ čo ľuďom je vtedy horúco, pre baktérie je to raj na Zemi. Či už potrebuješ schladiť svoj energeťák, alebo zachrániť svoj sendvič pred úpalom, túto chladničku určite využiješ.

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Ponúka priestor s objemom 7,5 l a obsah schladí o 15 až 20°C ako je okolitá teplota. Postačí jej k tomu iba 12V zásuvka, z ktorej si dokáže zobrať  výkon 36 W. Aby chladnička nesedela v zime v skrini, dokáže obsah v sebe ohrievať až na teplotu 65°C. Táto chladnička môže byť tvoja za cenu 20 € a dopravou zadarmo vďaka dočasnej akcii, ktorá potrvá ešte 1 deň.

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Ventilátor Milchell 2 Gears

Cena: 13 €


Zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť Ventilátor Mitchell 2 Gears za 13 €

Keď je vonku natoľko teplo, že otvorenie okienka by pustilo do auta ešte teplejší vzduch, vhodné riešenie ponúkne dvojica výkonných ventilátorov Milchell 2 Gears. Tie ponúkajú 2 výkonnostné stupne 8 W a 15 W. Obe vrtule sú umiestnené na 360° otočnej podstave. Upevnenie v interiéri vozidla prebieha pomocou špeciálnych samolepiacich podložiek.

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Ventilátory Mitchell 2 Gears sa vyznačujú nízkou hlučnosťou, iba menej než 50 dB. Rovnako lákavá je aj jeho cena, necelých 13 € za model s 12V prípojkou.

Xiaomi čistička vzduchu do auta

Cena: 112 €

xiaomi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi čističku vzduchu do auta za 112 €

Za zmienku určite stojí aj najnovšia čistička vzduchu z dielní čínskeho giganta Xiaomi. Posledný model sa zameriava hlavne na autá a podobné malé uzavreté priestory. Xiaomi čistička vzduchu je vybavená dvomi ventilátormi, ktoré dokážu prefiltrovať vzduch v aute až 20-krát za jednu jedinú hodinu.


Zdroj fotografie: Xiaomi

Ovládanie prebieha tradične pomocou smartfónu. Vďaka nízkej hlučnosti iba 42 dB, sa nemusíš obávať, že by si v rádiu premeškal svoju obľúbenú pesničku. Súčasťou balenia sú okrem iného aj popruhy, ktoré slúžia pre upevnenie napríklad na operadlo zadného sedadla. Cena tohto gadgetu sa pohybuje okolo 112 €, ale v nákuponom košíku sa ti ešte pripočíta doprava 8 €, čím sa výsledná cena zastaví na 120 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom