Zapnite si pásy, toto bude veľkolepé. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a  James „Captain Slow“ May sa vracajú v druhom lockdownovom špeciále Grand Tour, v ktorom sa tentokrát vyberajú do Francúzska. Prvý trailer naznačuje, že o zábavu bude opäť postarané.

Nový špeciálny diel ponesie názov Carnage A Trois a opäť pôjde o exkluzívnu záležitosť streamovacej služby Prime Video. Čo od nového dielu vlastne čakať? Pravdepodobne nič, čo by vymyslel normálny človek.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Trojica bláznivých automobilových nadšencov totiž sadne do tých najbežnejších a zároveň tiež najbizarnejších francúzskych automobilov a podrobí ich nemilosrdnej skúške – niektoré autá zhodia z vrtuľníka, iné postavia pod gilotínu alebo ich úmyselne nechajú explodovať. Chýbať samozrejme nebudú ani závody a nebudú len tak hocijaké.

„V druhom špeciálnom diele sa trio ponorí do bizarného sveta francúzskej automobilovej kultúry. Na výpravnom výlete, ktorý začína vo waleských kopcoch, zažijú vzrušujúce horské stúpanie, zneškodňovanie bômb, autá poháňané vrtuľou, kaskadérske kúsky s helikoptérou a najúžasnejšie preteky svojho života, kým sa dostanú do Lamanšského prielivu, kde výlet zakončia nezabudnuteľným vyvrcholením v stredovekom štýle,“ sľubuje Amazon v oficiálnom popise.

V špeciálnej časti uvidíme ako francúzske klasiky, tak aj tie najbláznivejšie kúsky v automobilovej histórii Francúzska, medzi ktorými nechýba ani (ne)lietajúci Leyat Hélica alebo jeden z najikonickejších modelov Citroenu – Citroen SM, informuje Motor1.

The Grand Tour Presents: Carnage A Trois na Prime Video štartuje 17. decembra a zatiaľ to vyzerá na ďalšiu nezabudnuteľnú jazdu plnú zábavy i zaujímavostí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú