Jedna z popredných nemeckých automobiliek, Audi, pritiahla zraky všetkých technologických nadšencov novým modelom A8. Luxus a tie najmodernejšie technológie sú doménou tejto novinky, ktorá sa po pár mesiacoch dostáva aj k nám na Slovensko. Audi A8, ako to najlepšie z dielne výrobcu, ponúka množstvo inovácií, ktoré z nej robia jeden z najlepších automobilov súčasnosti. 

Modelový rad A8 od svojho vzniku ponúkal len tú najprémiovejšiu výbavu, akú mala nemecká automobilka k dispozícií. Rovnako to platí aj pri poslednom modeli, ktorý uzrel svetlo sveta počas tohtoročného júlového predstavenia v Barcelone.

To najlepšie z Ingolstadtu už aj na Slovensku

Na prvý pohľad zaujme Audi A8 modernými líniami a mohutnou karosériou, ktorá v sebe skrýva najpokročilejšie technológie. Neplatí to však len o interiéri vozidla, ale aj o zovňajšku, kde sa nachádza rad senzorov a snímačov monitorujúcich okolie vozidla pre ešte dokonalejší zážitok z jazdy.

Zobraziť celú galériu (26)
Dávid Igaz / FonTech

Každý, kto sa do tejto novej vlajkovej lode usadí, pocíti ohromnú dávku nadčasovej výbavy, ktorú už netvoria zastaralé „budíky“, ale moderné dotykové obrazovky. Prepracovaný infotaiment zasa poteší oko vodiča, ktorý tak má všetky dôležité informácie pekne po hromade.

Nenechaj si ujsť
Nemecká dokonalosť: Takto vzniklo nové Audi A7 pomocou počítačových návrhov a precíznych očí dizajnérov

Jedná sa však aj o auto, ktoré integruje umelú inteligenciu, no k tej si viac povieme až v recenzii. Okrem špičkovej výbavy a známej nemeckej precíznosti sa Audi A8 môže pýšiť tiež prémiovými materiálmi využitými pri výrobe interiéru.

Zobraziť celú galériu (26)
Dávid Igaz / FonTech

Teraz sa tento luxusný kúsok dostáva aj k nám na Slovensko, kde zaujme pohľady mnohých, aj nezainteresovaných okoloidúcich.

Všetky prvky výbavy v spojení s perfektným dizajnom robia z Audi A8 dokonalý automobil vhodný pre tých najnáročnejších zákazníkov. Aby sme ti ozrejmili a priblížili pohľad na túto krásku z Ingolstadtu, prinášame galériu fotografií, ktoré ti do detailov ukážu, ako táto pýcha spoločnosti Audi vyzerá.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú