Už je tomu takmer rok, čo Apple odhalil 3. generáciu svojich inteligentných hodiniek Apple Watch. Onedlho však príde deň, kedy uzrieme ich nového nástupcu, ktorý so sebou prinesie hneď niekoľko vylepšení, vrátane inovovaného dizajnu. Nové Apple Watch Series 4 môžu byť podľa uniknutého obrázku doteraz najkrajším modelom s ešte väčším displejom, ktorý zobrazí omnoho viac informácií.

Apple už nenechá svojich fanúšikov dlho čakať na nové zariadenia, ktoré sa svetu ukážu čoskoro. Počas tohto predstavenia spoločnosť odhalí novú trojicu iPhonov, ale aj nové inteligentné hodinky, ktoré môžu predčiť všetky očakávania. Doteraz sa v médiách objavovali len špekulácie pojednávajúce o tomto pripravovanom nositeľnom zariadení, ktoré však už teraz ukázalo svoju podobu.

Nádherný dizajn dopĺňa väčší displej

Na uniknutej snímke, ktorú priniesol portál 9to5Mac, totiž hodinky Apple Watch Series 4 odhaľujú prednú časť v celej svojej kráse. Už na prvý pohľad je vidieť tenšie rámiky, ktoré ustúpili väčšej obrazovke. Táto dizajnová zmena celkovej podobe tohto ešte nepredstaveného modelu rozhodne len prospeje. Podľa informácií mal nový displej voči tomu v aktuálnej 3. generácii týchto hodiniek zväčšiť svoju plochu až o 15 %, aby sa doň zmestilo viac obsahu.

Nenechaj si ujsť
Predstavenie nových iPhonov klope na dvere. Čo všetko o nich zatiaľ vieme?

Medzi tlačidlami na bočnej strane konštrukcie sa teraz objavuje aj otvor mikrofónu. Tento prvok sme však v doterajších hodinkách Apple Watch nevideli. Spoločnosť môže spolu s ním v tejto novinke priniesť aj možnosť priameho telefonovania. Kalifornský gigant si však dokáže informácie o pripravovaných zariadeniach celkom dobre strážiť. Zatiaľ teda ešte nie je nič isté. Po svojej premiére by mohli hodinky Apple Watch Series 4 prísť na trh už koncom septembra, alebo v priebehu októbra.

Premiéra príde o pár dní

Spoločnosť by však mala znova okrem klasickej verzie z hliníka ukázať aj špeciálnu edíciu z chirurgickej ocele a keramiky. Prémiové materiály sa ale podpíšu aj na skutočne prémiovej cene, ktorá u najdrahšej verzie týchto hodiniek hravo prekročí aj 1 000 €. Všetky detaily nám spoločnosť prezradí už 12. septembra počas oficiálneho predstavenia, kde ale uvidíme aj niekoľko ďalších noviniek.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom