banner-iphone-7Bezdrôtové slúchadlá od Apple poháňané Bluetooth technológiou sú veľkým hitom. AirPods sú žiadané miliónmi používateľmi po celom svete a spoločnosť preto posilnila ich výrobu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nepomohlo k tomu ani dvojmesačné oneskorenie príchodu na trh. Obrovský dopyt po AirPods však nie je žiadny prekvapením, keďže si ho Apple istým spôsobom vynútilo, a to absenciou 3.5 mm jacku pri iPhone 7 a 7 Plus. Kvôli tomuto kroku sú milióny používateľov „sedmičkových“ iPhonov potenciálny záujemcovia o slúchadlá.

Apple Air Pods môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

apple-airpods
zdroj fotografie: Apple

Odoslanie objednávok v súčasnosti trvá šesť týždňov. Avšak, podľa čínskych zdrojov mal Inventec zaviesť nadčasy vo svojich fabrikách, aby bola cesta slúchadiel z tovární k samotným používateľom rýchlejšia. Apple Airpods disponujú intuitívnymi funkciami, ako napríklad prepojenie s iPhonom jednoduchým kliknutím alebo aktivácia hlasovej asistentky Siri dvojitým klepnutím na samotné telo slúchadiel.

TIP: Problémy s výdržou batérie v slúchadlách AirPods spôsobuje nabíjacie púzdro

apple-air-pods-problemyzdroj fotografie: Business Insider

Výrobca udáva 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie a len 15-minútové nabíjanie postačí na 3 hodiny počúvania hudby. Oficiálna cena bola stanovená na 159 dolárov, čo je v prepočte približne 150 eur. Na Slovensku si ich momentálne môžeme kúpiť za cenu od 162 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.