Od predstavenia slúchadiel AirPods ubehnú čoskoro už 2 roky, a tak pomaly nastal čas na príchod novšieho modelu. Vylepšené bezdrôtové AirPody zrejme prídu na svet už počas tohto septembra, no spoločnosť má v zálohe ešte kvalitnejšie riešenie. Na jeseň v roku 2019 sa fanúšikovia Apple môžu dočkať prémiových slúchadiel AirPods, spolu s prvými slúchadlami na uši, či dokonca nového HomePodu.

Ponuka slúchadiel od Apple nie je príliš pestrá, teda pokiaľ sa jedná o originálne slúchadlá spoločnosti. Kalifornský gigant totiž ponúka aj modely Beats, ktoré sa však svojou cenou radia do tohto prémiovejšieho segmentu. O rok však zrejme Apple rozšíri svoje portfólio o nové AirPody, ktoré dostanú ešte viac funkcií a lepšie vlastnosti. Spolu s týmito vlastnosťami sa ale dá očakávať aj vyššia cenovka, ktorá zrejme mnohých zákazníkov nepoteší.

Apple chce vylepšiť AirPody a predstaviť prvé slúchadlá na uši

Na oplátku by sme sa však mali od nich dočkať odolnosti voči vode, tlmenia okolitého hluku, ale aj zabudovaného snímača srdcového tepu. Navyše sa k nových možnostiam prémiových slúchadiel AirPod má pridať aj vyšší dosah bezdrôtového pripojenia. Takýto pár slúchadiel však na trh príde až v budúcom roku. Na tohtoročnú septembrovú premiéru si má Apple pripraviť taktiež vylepšené AirPody, ktoré by mali dostať nový zvukový procesor. Spolu s tým sa dostane aj na hlasové ovládanie digitálneho asistenta Siri.

Nenechaj si ujsť
Apple od predstavenia ešte stále neuviedol jeden zo svojich produktov na trh

Svoju ponuku slúchadiel však spoločnosť v roku 2019 obohatí aj o prvé slúchadlá na uši, ktoré bude vyrábať s vlastným logom. Cenou by sa mali podľa všetkého približovať modelom značky Beats, ktoré ale nepatria práve medzi tie najlacnejšie. Špecialitou tohto kúsku by mal byť kvalitný zvukový procesor pre špičkovú reprodukciu audia. Budúcoročný september však prinesie podľa správ portálu Bloomberg ešte ďalšie prekvapenie.

Dočkáme sa aj nového HomePodu

Ďalšou novinkou z dielne Apple bude o rok aj vylepšený reproduktor HomePod, ktorý by sa mal vyrábať pod záštitou Foxconnu. Zmena výrobcu nasledovala po problémových dodávkach spoločnosti Inventec, aj keď jej zástupcovia sa už stretli s predstaviteľmi Apple. Zrejme si tak dohodli ďalšie objednávky a podmienky, aby sa predišlo nechceným problémom.

Zobraziť celú galériu (0)
Austin Evans/YouTube

Rozhodnutie rozšíriť svoju líniu slúchadiel o ďalšie modely rozhodne uvíta každý fanúšik Apple, aj keď radosť môže pominúť pri zhliadnutí výsledných cien. Zatiaľ tak neostáva nič iné, iba si počkať, čo nám ponúkne tohtoročná premiéra a ďalšie správy o príprave budúcoročných noviniek.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom