V septembri minulého roku bola spolu s iPhone 8 a iPhone X predstavená bezdrôtová podložka s názvom AirPower. Zdá sa, že sa jej dočkáme už budúci mesiac.

Podľa správ z webu Macotakara, Apple začne predávať AirPower cez jeho vlastné obchody a cez predajcov, ako je napríklad Best Buy. Článok neobsahuje informáciu o jej presnom dátume príchodu na trh, uvádza len, že to bude niekedy behom budúceho mesiaca.

Aj iný článok zo začiatku tohto mesiaca, konkrétne z The Apple Post, uvádza marec ako mesiac vydania Airpower. Zdroj uvádza, že do predaja pôjde aj nová generácia slúchadiel AirPod v špeciálnej edícií s bezdrôtovým nabíjaním, čiže tie by sa mali dať tiež pohodlne nabiť cez AirPower.

Cena je neznáma

Neznámou stále zostáva cena tejto nabíjateľnej podložky. Už v novembri sa objavila informácia od poľského distribútora, ktorý predpokladal cenu na úrovni 199 dolárov (približne 162 €). Je ale nepravdepodobné, žeby nejaký distribútor mal informáciu o cene tak dlhé obdobie pred vydaním samotného produktu.

Nenechaj si ujsť
Elektromobily a smartfóny smerujú k vážnemu konfliktu záujmov. Apple musí konať

Portál Macotakara sa už v minulosti osvedčil, že prináša relevantné informácie, ale v každom prípade treba brať takéto dohady s rezervou. Ale samozrejme, všetci fanúšikovia značky Apple by sa potešili, ak by to bola pravda. Plánuješ si aj ty kúpiť AirPower?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom