banner-zuk-z2-pro-2
Od oficiálneho pomenovania najnovšej verzie systému Android prešlo už dobrých pár mesiacov, no napriek tomu sa siedma verzia Androidu nachádza na vskutku malom percente zariadení. Našťastie sa toto číslo začína pomaly zvyšovať, o čo sa z veľkej miery pričinili aj čínski výrobcovia. 

Po koncoročnom prekvapení od spoločnosti OnePlus dostanú sladkú odmenu aj vlastníci smartfónov, ktoré na sebe nesú nápis ZUK. Presnejšie sa tak stane už budúci týždeň, kedy sa začne svetom šíriť OTA aktualizácia, ktorá povýši systém Android na verziu 7.0 Nougat a zároveň aj grafickú nadstavbu ZUI, ktorá bude aktualizovaná na verziu 2.5. Z aktualizácie sa môžu radovať len majitelia ZUK Z2 a ZUK Z2 Pro, pričom starší a zároveň úplne prvý smartfón tohto výrobcu, ZUK Z1, sa zrejme novej verzie systému oficiálnou cestou nedočká.

ZUK Z2 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zuk-z2-z2pro-android-7
zdroj fotografie: Weibo

TIP: ZUK Z2 sa stal najvýkonnejším a zároveň najlacnejším smartfónom na trhu. Stáť ťa bude len 167 €!

To sa však nedá tvrdiť o nedávno predstavenom prístroji ZUK Edge, ktorý sa mohol pochváliť touto verziou už od samého začiatku predaja. Nougat prinesie do tejto dvojice zariadení viaceré novinky a taktiež si môžeš brúsiť zuby na vylepšenie optimalizácie a stability, najnovšie bezpečnostné záplaty či funkciu split screen, ktorá rozdelí tvoj displej na dve rôzne časti, pričom na každej z nich môžeš mať otvorenú inú aplikáciu. Prví šťastlivci obdržia aktualizáciu už budúci týždeň, no niektorí si budú musieť počkať o niečo dlhšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP