banner-zuk-z2-fixed
Pojem cenovo dostupného smartfónu so špičkovou výbavou sa doslova každým týždňom mení. Trh je neustále zásobovaný novými kúskami, ktoré majú isté privilégium stiahnuť obrovské množstvo používateľov k sebe, a to vďaka dokonalému pomeru ceny a výkonu. Do tejto špeciálnej skupinky sa zaraďuje aj ZUK Z2.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V poradí druhá vlajková loď dcérskej firmy Lenova to už od začiatku mala našplianuté viac než len dobre. Hneď po predstavení sa totiž Z2-ka mohla pochváliť štatútom najlacnejšieho smartfónu s výkonným procesorom Snapdragon 820. Ako čas plynul, cena klesala veľmi výrazne, až na dnešnú čiastku, ktorá je naozaj len ťažko uveriteľná. Našťastie, nejedná sa o žiaden sen a cena hlboko pod 200 eurami vytvára z tohto zariadenia jednu z najhorúcejších ponúk v čínskych e-shopoch.

zuk-z2-najnizsia-cena-2
zdroj fotografie: Dglte

Kúpiť ZUK Z2 za famóznych 167 €
4 GB RAM a 64 GB ROM

Čo ťa však má prilákať k tomu, aby si spoločnosti ZUK dal šancu? No predovšetkým to chce docieliť solídny dizajn, v ktorom sa vyníma hardvérové domovské tlačidlo so skenerom odtlačkov prstov. Zvyšok prednej strany je taktiež vyplnený kompaktnejším 5-palcovým FullHD IPS displejom. Poriadnou porciu výkonu dodá ultra-výkonný Snapdragon 820 s jadrami Kryo, grafikou Adreno 530, 4 GB RAM pamäťou a pre všetky tvoje dáta bude dostupné 64 GB interné úložisko.

zuk-z2-najnizsia-cena-3
zdroj fotografie: Dglte

Perfektné využívanie hardvéru zabezpečí operačný systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou zUI 2.3, ktorá prináša množstvo špeciálnych vlastností a svojou optimalizáciou sa radí k tým najlepším na svete. Hlavný fotoaparát, ktorý je mimochodom elegantne zapustený do konštrukcie, disponuje 13 MPx rozlíšením, clonou f/2.2 a PDAF + CAF zaostrovaním. Ak rád fotíš selfies, na svoje si prídeš vďaka 8 MPx snímaču s veľkosťou pixelov 1,4 μm.

zuk-z2-najnizsia-cena-1
zdroj fotografie: Dglte

3500 mAh batéria dokáže vyprodukovať nadpriemernú výdrž, čo dokázala najmä naša recenzia. Nezabudneme opomenúť ani DualSIM funkcionalitu, bohužiaľ, bez 800 MHz LTE frekvencie, ktorá sa u nás najviac využíva na dedinách a na najfrekventovanejších komunikáciách. Za túto vlajkovú loď však v momentálnej akcii zaplatíš šialených 167 €. Pred nákupom ti ale pripomenieme aj to, že musíš rátať s prípadným zastavením na colnici, ktoré výslednú cenu navýši o 33 €. Odporúčame predtým si ale taktiež skontrolovať TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.

zuk-z2-najnizsia-cena-4
zdroj fotografie: Dglte

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • milan v

    S tou nadstavbou ZUI 2.3 to nebude uplne pravda, kedze na gearbeste do toho pchaju cinsku custom romku so ZUI 1.9 bez OTA aktualizacii. Tuto treba flashnut, co nie je uplne pre kazdeho.