banner-zuk-z2-fixed
Pojem cenovo dostupného smartfónu so špičkovou výbavou sa doslova každým týždňom mení. Trh je neustále zásobovaný novými kúskami, ktoré majú isté privilégium stiahnuť obrovské množstvo používateľov k sebe, a to vďaka dokonalému pomeru ceny a výkonu. Do tejto špeciálnej skupinky sa zaraďuje aj ZUK Z2.

V poradí druhá vlajková loď dcérskej firmy Lenova to už od začiatku mala našplianuté viac než len dobre. Hneď po predstavení sa totiž Z2-ka mohla pochváliť štatútom najlacnejšieho smartfónu s výkonným procesorom Snapdragon 820. Ako čas plynul, cena klesala veľmi výrazne, až na dnešnú čiastku, ktorá je naozaj len ťažko uveriteľná. Našťastie, nejedná sa o žiaden sen a cena hlboko pod 200 eurami vytvára z tohto zariadenia jednu z najhorúcejších ponúk v čínskych e-shopoch.

zuk-z2-najnizsia-cena-2
zdroj fotografie: Dglte

Kúpiť ZUK Z2 za famóznych 167 €
4 GB RAM a 64 GB ROM

Čo ťa však má prilákať k tomu, aby si spoločnosti ZUK dal šancu? No predovšetkým to chce docieliť solídny dizajn, v ktorom sa vyníma hardvérové domovské tlačidlo so skenerom odtlačkov prstov. Zvyšok prednej strany je taktiež vyplnený kompaktnejším 5-palcovým FullHD IPS displejom. Poriadnou porciu výkonu dodá ultra-výkonný Snapdragon 820 s jadrami Kryo, grafikou Adreno 530, 4 GB RAM pamäťou a pre všetky tvoje dáta bude dostupné 64 GB interné úložisko.

zuk-z2-najnizsia-cena-3
zdroj fotografie: Dglte

Perfektné využívanie hardvéru zabezpečí operačný systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou zUI 2.3, ktorá prináša množstvo špeciálnych vlastností a svojou optimalizáciou sa radí k tým najlepším na svete. Hlavný fotoaparát, ktorý je mimochodom elegantne zapustený do konštrukcie, disponuje 13 MPx rozlíšením, clonou f/2.2 a PDAF + CAF zaostrovaním. Ak rád fotíš selfies, na svoje si prídeš vďaka 8 MPx snímaču s veľkosťou pixelov 1,4 μm.

zuk-z2-najnizsia-cena-1
zdroj fotografie: Dglte

3500 mAh batéria dokáže vyprodukovať nadpriemernú výdrž, čo dokázala najmä naša recenzia. Nezabudneme opomenúť ani DualSIM funkcionalitu, bohužiaľ, bez 800 MHz LTE frekvencie, ktorá sa u nás najviac využíva na dedinách a na najfrekventovanejších komunikáciách. Za túto vlajkovú loď však v momentálnej akcii zaplatíš šialených 167 €. Pred nákupom ti ale pripomenieme aj to, že musíš rátať s prípadným zastavením na colnici, ktoré výslednú cenu navýši o 33 €. Odporúčame predtým si ale taktiež skontrolovať TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.

zuk-z2-najnizsia-cena-4
zdroj fotografie: Dglte

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP