Moderné technológie sa neustále vyvíjajú a zákazníci tak majú možnosť dostať sa k čoraz vyspelejším produktom. Za inovácie je pochopiteľne potrebné si priplatiť, no televízor z ponuky internetového obchodu Alza.sk prekonáva všetky očakávania. 

Japonské Sony patrí medzi svetovú špičku vo výrobe elektroniky, z ktorej sú známe aj jeho televízory. Obraz, zvuk a celková kvalita ich radí k tomu najlepšiemu, po čom môže zákazník siahnuť. Portfólio výrobcu zahŕňa tiež nadupaný model Sony Bravia KD-100ZD9, ktorý je dostupný v 3 rôznych veľkostiach. Úchvatné funkcie, dokonalý dizajn a najmodernejšie technológie sú zahrnuté v jednej konštrukcii, ktorá prichádza so 65″, 75″ a ozrutným 100″ zobrazovacím panelom. Túto trojicu si môže zákazník kúpiť aj u nás na Slovensku v známom internetovom obchode Alza.sk, kde najmenší variant stojí slušných 3 876 €.

Špičková technika stojí naozaj veľa

Jeden by si povedal, že ide o poriadne mastnú cenovku, no tu to ani zďaleka nekončí. Cena, za ktorú sa predáva najväčší model presahuje všetky očakávania a zákazníkom pri pohľade na ňu padá sánka. Za všetky špičkové technológie obsiahnuté v tomto televízore si musí záujemca pripraviť 5-cifernú sumu, konkrétne 68 214 €!

Nenechaj si ujsť
Neuveriteľné. Alza ponúka Teslu Model 3, koncovou cenou poriadne zaujme

Pôvodná cena za Sony Bravia KD-100ZD9 však bola pred 8 % zľavou stanovená na ešte vyšších 74 073 €. Pokiaľ by zákazník nemal k dispozícií takú sumu na účte či v hotovosti, stále má možnosť splácania. V tom prípade ho tento jedinečný kus techniky vyjde „len“ na 3 410 € mesačne. Za tento peniaz však získa to najlepšie, čo aktuálne svet televízorov ponúka. Reč je o úchvatnom 100″ 4K displeji s podporou HDR obrazu a 3D, Direct LED podsvietení, operačnom systéme Android TV a mnohých iných špičkových funkciách.

Nájde si na Slovensku svojho majiteľa?

V čase písania tohto článku si daný produkt prezeralo až 19 zákazníkov. Sú Slováci skutočne tak bohatí, aby si mohli tento monštruózny televízor dovoliť? S najväčšou pravdepodobnosťou nie, pretože by naň museli tvrdo šetriť niekoľko rokov a žiť len o chlebe a vode, čo potvrdzuje aj úsmevné hodnotenie zákazníka z Bratislavy.

Zrejme však ide len o predstavu toho, čo všetko by skutočný záujemca o tento televízor musel splniť, aby sa k nemu naozaj dopracoval. Napriek extrémne vysokej cene je Sony Bravia KD-100ZD9 so 100″ obrazovkou špičkovým kusom techniky, ktorý Alza.sk prináša aj slovenským zákazníkom. Nájde sa však niekto, kto bude ochotný zaplatiť takmer 70 000 € za tento televízor nabitý tými najlepšími technológiami?

Ak ste skôr človek, ktorý hľadá kvalitu za primeranú cenu a nechce utrácať tisíce za televízor, určite si prezrite výpredaj televízorov na Alza.sk. Z ponuky týchto TV si vyberie snáď každý!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom