Alza dnes otvára svoj najmodernejší showroom v nákupnej galérii Nivy centrum, ktoré po novom ponúka až dvojnásobne väčšiu nákupnú plochu a tisícky produktov pripravených k okamžitému odberu. O otvorení showroomu informovala Alza v tlačovej správe.

Najmodernejší showroom Alza na Slovensku je otvorený

Návštevníci showroomu sa navyše v prvých dňoch od otvorenia budú môcť stretnúť aj s jedinečným robotickým psom od Boston Dynamics. Dášenku vo farbách Alzy sme pred časom predstavili aj my v našom samostatnom článku.

„Na príprave nového Showroomu s priestranným AlzaDrivom a rozľahlým skladom sme s developerom HB Reavis spolupracovali od začatia projektu. Vďaka tomu je priestor vytvorený na mieru potrebám našich zákazníkov. Napríklad sa podarilo zrealizovať oddelený a jasne značený príjazd pre AlzaDrive alebo bezbariérové interiéry,“ hovorí Jan Moudřík, riaditeľ expanzie a facility v Alza.

Najmodernejší Alza showroom tak poskytne zákazníkom vynovené priestory a množstvo nových technológií, ktoré si budú môcť prezrieť priamo na mieste v jednotlivých tematických zónach.

Alza.cz

Chýbať tu nebude napríklad ani zóna pre virtuálnu realitu, gaming alebo športové vybavenie. Zároveň v novom showroome Alza prvýkrát na Slovensku predstavuje aj nový AlzaWall pre rýchle bezkontaktné prevzatie objednávky podobne ako z AlzaBoxu.

„Tešíme sa na privítanie prvých zákazníkov v našich nových priestoroch. Na dvoch podlažiach na nich čakajú tisícky vystavených produktov rozdelených do desiatok tematických zón, AlzaWall na rýchle bezkontaktné vyzdvihnutie objednávok alebo priestranná Relax zóna s kaviarňou,“ uviedla Andrea Slaná, country manažérka Alza.sk.

Okrem toho budú môcť zákazníci využiť aj bezkontaktné reklamácie, ktoré Alza zaviedla v odpovedi na svetovú pandémiu. V showroome tak ponúkne nový RMA Wall, v ktorom môžu zákazníci uložiť tovar na vrátenie a reklamáciu. Prví zákazníci showroomu môžu získať okrem kávy zadarmo aj zľavy na vlastné značky produktov Alzy ako AlzaPower a AlzaEco alebo poukazy na nákup.

Podzemné parkovisko nákupnej galérie taktiež poskytne obľúbený AlzaDrive pre rýchle vyzdvihnutie objednávok, k čomu bol vyhradený vlastný vjazd s modrým príjazdovým pruhom. Alza si však už teraz pripravuje ďalšie novinky a vylepšenia, ktoré svojim zákazníkom ponúkne v novej centrále v najbližších mesiacoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP