banner-oneplus-3Počiatočné problémy OnePlus 3 s nedokonalým displejom a zlou správou RAM pamäte sú dnes oficiálne opravované, nakoľko spoločnosť vydala oficiálnu OTA aktualizáciu s mnohými úpravami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aktualizovaný článok

OxygenOS 3.2.0 mal byť prvou značnejšou opravou chýb OnePlus 3 a mnoho používateľov sa nesmierne tešilo na vylepšenia. Hneď po začiatku šírenia OTA aktualizačného balíku sa však začali používatelia sťažovať na množstvo chýb, z ktorých sú niektoré aj vážnejšieho charakteru. Spoločnosť sa teda rozhodla, že aktualizáciu stiahne a pokúsi sa čo najrýchlejšie tieto chyby odstrániť. Všetky podrobnosti ohľadom chýb novej verzie nadstavby nájdete na oficiálnom fóre. Ak vlastníte OnePlus 3, chceme vedieť aj od vás, či ste zaznamenali nejaké chyby.

Pôvodný článok

Aktualizácia na OxygenOS 3.2.0 je distribuovaná klasicky cez OTA a používatelia ju dostanú maximálne do 48 hodín. Veľkosť aktualizácie je 396 MB. Najväčšími vylepšeniami sú sRGB mód displeja, ktorý sa dá povoliť cez vývojárske možnosti a upravená správa aplikácií na pozadí. Po novej aktualizácii by mal teda smartfón dokázať udržať viac aplikácií bez nežiadúceho ukončovania.

13590399_848719218567218_5996488653482154582_n

[tip color=“white“]TIP:  Pripravovaná OTA aktualizácia OnePlus 3 opraví správu RAM pamäte a nepresné farby displeja [/tip]

Na našom OnePlus 3 sa zatiaľ aktualizácia neobjavila, no určite nebude dlho trvať, kým sa objaví možnosť stiahnutia. Na koniec sa ešte pozrieme na zvyšné vylepšenia, ktoré prichádzajú s novou verziou nadstavby.

  • Vylepšené vlastnosti GPS
  • Vyššia kvalita zvuku cez reproduktor
  • Aktualizácia pre balíčky ikon z Google Play
  • Oprava problémov s notifikáciami
  • Oprava fotoaparátu a pridanie nových funkcií
  • Implementácia najnovšej bezpečnostnej aktualizácie
  • Oprava chýb v aplikáciách Hodiny a Hudba

Zdroj: OnePlus

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom