Aktualizácia na ZUI 2.0 ponúkne jednoduchú možnosť pretaktovania procesora pre ZUK Z2

banner-zuk-z1
ZUK dnes oficiálne predstavil vývojársku beta verziu svojej nadstavby ZUI 2.0, ktorá je založená na najnovšom Androide 6.0 Marshmallow. Okrem nových funkcií sa smartfón ZUK Z2 dočká aj jednej špeciálnej vlastnosti. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prehrievanie je u smartfónov dosť nepríjemná záležitosť a ZUK preto integroval do novej ZUI 2.0 funkciu, ktorá identifikuje aplikáciu spôsobujúcu prehrievanie a pokúsi sa ju odstrániť. V novej verzii systému si však používatelia ZUK Z2 nájdu ešte jednu špeciálnu funkciu. ZUK Z2 získal titul najlacnejšieho smartfónu s procesorom Snapdragon 820 a jeho maximálny takt činí 2.15 GHz. Už s takýmto taktom podáva procesor výborné výsledky. Po novom si budú môcť používatelia zvýšiť frekvenciu procesora jedným kliknutím, až na 2.3 GHz pre ešte lepší výkon.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>ZUI-Overclocking-1

Nová verzia so sebou zároveň prináša podporu dlhých screenshotov a množstvo ďalších opráv. Všetky ZUK smartfóny, teda modely Z2 Pro, Z2 a Z1 začnú finálnu verziu systému dostávať ešte tento mesiac.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.