banner-mi5s-plusKaždého správneho fanúšika smarftónov a iných technologických noviniek isto zaujíma, čo sa skrýva aj vo vnútri týchto zariadení. Takýto pohľad sa nám naskytá aj tentoraz do čerstvo predstaveného high-endu Xiaomi Mi Note 2. 

Xiaomi Mi Note 2 predstavila čínska spoločnosť len nedávno a už máme k dispozícii detailný pohľad do vnútra novinky. Tento pohľad nám poskytol web Mobileit168, ktorý smartfón rozobral do poslednej skrutky. Špičková novinka dostala do vienka od výrobcu aj skvelú výbavu. Prednú stranu zariadenia obsadil 5,7″ FullHD OLED displej, ktorý je flexibilný a má po svojom okraji zahnuté všetky hrany. Výkon zariadenia zabezpečuje procesor Qualcomm Snapdragon 821, ktorý v kombinácii so 4/6 GB operačnej pamäte RAM poskytne zariadeniu obrovský výpočtový výkon. O vykresľovanie grafiky aj tých najnáročnejších hier sa stará akcelerátor Adreno 530. Vnútorné úložisko má 64/128 GB v závislosti od verzie.

xiaomi-mi-note-2

TIP: Pozrite si ceny, za ktoré si budeme môcť kúpiť Xiaomi Mi Note 2 a revolučný Mi MIX!

Skvelé fotografie zabezpečí snímač Sony IMX318 s rozlíšením 22,5 MPx a pre milovníkov selfie má zariadenie prednú 8 MPx kameru. Celý smartfón napája 4070 mAh batéria. Výrobca veľmi šikovne vyriešil aj umiestnenie komponentov a odvádzanie tepla.

xiaomi-mi-note-2-rozoberanie-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom