banner-redmi-note-4Technológie napredujú závratnou rýchlosťou a držať krok s najnovšími trendmi je mnohokrát skutočný oriešok. Vďaka e-shopu GearBest je tu však veľmi lákavá možnosť spoznať bližšie rôzne technologické vychytávky, a to vďaka výbornej akcii, ktorú by ste určite nemali zmeškať. 

Xiaomi Redmi Pro (32 GB verzia)

Výpredajová cena: 209 €!

Xiaomi Redmi Pro je historicky prvý smartfón čínskeho giganta, ktorý prichádza s duálnym fotoaparátom. Okrem tejto zaujímavej vlastnosti však disponuje aj luxusným dizajnom, 5,5-palcovým OLED displejom, procesorom MediaTek Helio X20, 3 GB RAM pamäťou a rozšíriteľným 32 GB úložiskom. Vynikajúci hardvér podtrhuje 4050 mAh batéria. Nesmieme zabúdať ani na nadstavbou MIUI 8 v spojení s Androidom 6.0.1 Marshmallow.

xiaomi-redmi-pro-recenzia-19

V prípade Redmi Pro je dostupná aj DualSIM funkcionalita, žiaľ, bez plnohodnotnej podpory LTE. Akciová cena 209 € však určite stojí za pozornosť a odporúčame vám prečítať si aj našu exkluzívnu recenziu.

Kúpiť Xiaomi Redmi Pro za 209 €
32 GB verzia

Xiaomi Mi VR Play

Výpredajová cena: 11,82 €!

Virtuálna realita bude podľa mnohých najprogresívnejším odvetvím v blízkej budúcnosti. Aj Xiaomi sa rozhodlo vstúpiť do týchto vôd a ako to je pri čínskom gigantovi zvykom, nebola to len taká hocijaká novinka. Headset Xiaomi Mi VR Play disponuje výborným dizajnom a dokáže poňať smartfóny s veľkosťami displejov od 4,7 do 5,7-palcov. Momentálna cena robí tento gadget ešte lákavejším a povinnosťou pre každého nadšenca technológií.

xiaomi-mi-vr-play-fotografie(6)

Kúpiť Xiaomi Mi VR Play za 14 €

Ulefone Metal

Výpredajová cena: 118 €!

Spoločnosť Ulefone sa preslávila hlavne výrobou cenovo dostupných smartfónov, ktoré svojich konkurentov vždy postavia do pozoru. Rovnakým smerom sa vydal aj model Metal. Tento cenovo dostupný smartfón prichádza s luxusným dizajnom, 5-palcovým HD displejom, procesorom MediaTek MT6753, 3 GB RAM pamäťou, 32 GB úložiskom (podpora microSD kariet), Androidom 6.0 Marshmallow a v neposlednom rade aj decentným 13 MPx hlavným fotoaparátom.

ulefone metal balenie

Pre selfie nadšencov je pripravený 5 MPx snímač. Neoceniteľnou vlastnosťou je však DualSIM funkcionalita doplnená o plnú podporu všetkých európskych LTE sietí. Za 118 € sa jedná o vynikajúcu kúpu, s ktorou budete určite spokojný.

Kúpiť Ulefone Metal za 118 €

Nezabúdajte, táto ponuka nie je ani zďaleka kompletná. V ponuke je ešte množstvo produktov z rôznych kategórií, ktoré čakajú na nového majiteľa.

Zobraziť celú akciu

Pošli nám TIP na článokNovinky