Keď Xiaomi predstavilo prvú generáciu svojich vlastných tenisiek, zaznamenalo neuveriteľný úspech. Kvalitné materiály, prijateľná cena a špeciálny čip boli jasným znakom, že pôjde o predajný trhák.

Azda najkrajšie od Xiaomi

Nebolo preto veľkým prekvapením, keď spoločnosť uviedla nedávno na trh ich druhú generáciu. Okrem toho však potichu boli predstavené aj tenisky 90FUN, ktoré vznikli prostredníctvom spolupráce so značkou 90FUN a crowdfundingovou platformou spoločnosti Xiaomi.

Kúpiť tenisky Xiaomi 90FUN len za 40 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Rovnako ako pri predchodcoch, aj tu je hlavným lákadlom atraktívny dizajn a priaznivá cena, ktorá je v najnovšej akcii 40 €. Pri objednávke využi dopravu EU Express a odporúčame si tiež priplatiť za poistenie za 0,89 €.

Priedušné, s perfektným pohlcovaním nárazov

Ide o športovú obuv, no inteligentný čip tu v tomto prípade nenájdeš. V ostatných parametroch však rozhodne nezaostávajú. Vyrobené sú z kombinácie koži, sieťoviny a pružného, termoplastického materiálu, ktorý je veľmi odolný. Spojením týchto materiálov vznikla teniska, ktorá je priedušná a perfektne sa prispôsobí každej nohe, aby si mal čo najlepšie pohodlie pri jej nosení. Navyše sa na päte a šnúrkach nachádzajú reflexné prvky, čím sa zvyšuje tvoja pasívna bezpečnosť vo večerných hodinách, keď už je menej svetla.

Podrážka je tvorená viacerými vrstvami, ktoré sú k sebe tepelne zlepené, čím sa vylučuje možnosť, že by sa ti po čase rozlepila. Hlavnou zložkou je guma, čím je chodenie pohodlné a takisto sa tlmí väčšina nerovností a nárazov. Na päte a špičke sa nachádzajú gumené, protišmykové časti, ktoré sa starajú o stabilitu a pevnosť pri šmykľavejších povrchoch. Medzi podrážkou sa tiež nachádza vrstva EVA materiálu, ktorá okrem tlmenia nárazov má aj izolačnú funkciu.

Preto neváhaj a využi túto skvelú ponuku, ktorá dostáva tenisky na veľmi dobrú cenovú úroveň. Vhodné sú na bežné nosenie, ale aj na športové aktivity. Odporúčané obdobia na nosenie je jar až jeseň.

Kupón je možné aplikovať v druhom kroku v košíku:

Zobraziť celú galériu (6)
Screenshot/Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom