Xiaomi prinieslo na trh ďalšiu generáciu svojich tenisiek. V súvislosti s čínskou spoločnosťou ide tak o ďalší produkt, ktorý si používatelia obľubujú čoraz viac.

Nové tenisky opäť ponúkajú veľmi elegantný dizajn a sú tak vhodné na rôzne príležitosti. Hodia sa či už na bežné nosenie, ale aj napríklad na nenáročnejšie športovanie. K dispozícii sú rôzne farebné prevedenia, okrem klasickej bielej a čiernej, aj netradičnejšie zafírová modrá či karbónová šedá. Rozhodne teda je z čoho vyberať.

Vrchná čast topánky je vyrobená zo sieťkovanej tkaniny vďaka čomu sú botasky príjemné na nosenie a priedušné pre nohu. Pozornosť treba venovať aj podrážke. Tú tvorí až päť špeciálne určených častí, ktoré sú skombinované tak, aby ponúkali čo najlepší komfort a ochranu. Použitý je aj pružný material EVA, vďaka čomu topánka lepšie tlmí otrasy pri dopade a svojím tvarom umožňuje aj lepší odraz od podložky.

Špeciálne tvarovaná je aj úplne najnižšia vrstva podrážky. Dizajn a tvar jednotlivých prvkov podošvy eliminuje riziko pošmyknutia. Xiaomi teda má vo svojom portfóliu ďalšie štýlové tenisky, ktoré sa hodia na rôzne príležitosti.

Kúpiť najnovšie Xiaomi tenisky za 43 €
Zľavový kupón GB$XIAOMI2

Najnovší kúsok do zbierku zároveň dostáva aj prvú zľavu. Po využití zľavového kupónu GB$XIAOMI2 ich môžeš získať za 43 €. Vďaka spomínaným farebným prevedeniam máš viacero možností na kúpu, takže ak sa ti Xiaomi tenisky zapáčili, smelo do toho.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom