banner-zuk-z1Čínska spoločnosť ZUK operujúca pod taktovkou Lenova, dnes predstavila svoju najnovšiu vlajkovú loď ZUK Z2 Pro. Oproti minuloročnému Z1 sa však novinka púšťa do naozaj veľkých „rýb“, čoho dôkazom je aj zoznam funkcií, o ktorých sa dá povedať, že sú pre tento model unikátne.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

1. ZUK Z2 Pro je prvý smartfón s 3D Mirror telom, to znamená, že celá konštrukcia je vytvorená zo skla a na zadnej strane ponúka plnohodnotné 3D zahnutie. Pohľad na zadnú časť je teda naozaj prekrásny.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-z2-pro-oficialne1
2. V prednom 8 MPx fotoaparáte je zabudovaný snímač tepu srdca. Počas fotenia selfie fotografií teda zobrazí aj váš pulz a samozrejme v závislosti od ľudí okolo vás, a prostredia sa pulz mení.

zuk-z2-pro-oficialne9
3. Podľa ZUK je Z2 Pro prvým a jediným telefónom, ktorého snímač odtlačkov prstov funguje aj keď máte mokré ruky a to vďaka špeciálnemu samo učiacemu algoritmu. Telefón sa odomkne už za 0,1 sekundy.

zuk-z2-pro-oficialne7
4. Nová vlajková loď je priam presýtená profesionálnymi snímačmi. Nájdeme tu teda gravitačný senzor, 3-osový gyroskop, 3-osový magnetický snímač, snímač pohybu, snímač okolitého svetla, snímač srdcového tepu a množstva kyslíka v krvi, snímač tlaku a UV žiarenia.

zuk-z2-pro-oficialne-foto (3)
5. Údajne sa jedná aj o prvé zariadenie, ktoré plne využije silu procesora Qualcomm Snapdragon 820. Vďaka skvelej optimalizácii a FullHD displeju bol ZUK schopný dostať z čipu 100 % jeho výkonu, čo pomohlo novinke dosiahnuť skóre cez 145 000 bodov v slávnom benchmarku Antutu.

zuk-z2-pro-oficialne5
6. Možno prekvapivo sa údaje a dáta zo ZUK Z2 Pro budú dať uložiť na iCloud. Výrobca teda poskytne všetky funkcie zálohovania tejto populárnej cloud služby amerického giganta Apple. Spoločnosť chce zaručiť bezproblémový prechod aj pre tých, ktorí prechádzajú zo zariadení Apple. Opäť veľmi múdry krok!

zuk-z2-pro-oficialne-foto (7)

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom