Mobilné služby 4ky sú opäť dostupnejšie. Aj keď 4ka nabáda zákazníkov, aby využívali v čo najväčšej možnej miere web www.4ka.sk a mobilnú aplikáciu Moja 4ka, široká sieť kamenných prevádzok je pre mnohých stále dôležitá. Oddnes si služby mobilného operátora 4ka môžu zákazníci kúpiť aj v sieti predajní GECO tabak.

Po novom si budú môcť zákazníci vo všetkých 48 prevádzkach GECO okrem tradičného sortimentu tabakových výrobkov kúpiť SIM karty a paušály 4ky. Neskôr pribudne aj možnosť dobíjania kreditu priamo pri pokladni. Ešte v januári FonTech.sk exkluzívne informoval ako prvý, že od februára budú služby 4ky predávané celkovo na 550 pobočkách aj v celoslovenskej siete GG Tabak.

Spoločnosť GECO pôsobí na Slovensku už od roku 2000 a jej prevádzky sú umiestnené v nákupných centrách, ale aj priamo v hypermarketoch a supermarketoch v SR. O služby a poradenstvo sa stará viac ako 230 zamestnancov.

Zobraziť celú galériu (2)
FOTO TASR - Martin Baumann

4ka má už dnes jednu z najväčších predajných sietí na Slovensku. Štvorkári môžu vybaviť všetko, čo potrebujú na pobočkách Slovenskej pošty, v predajniach Mobilonline a Digitall a takisto vo všetkých SWAN Centrách.

Doplnkové služby ako napríklad dobíjanie kreditu sú k dispozícii tiež v sieťach COOP Jednota, Terno, GGTabak, na čerpacích staniciach Shell a v ďalších predajných sieťach po celom Slovensku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom