360 pripravuje luxusnejšiu, kovovú verziu 360 N4 s až 4920 mAh batériou!

Teraz čítate
360 pripravuje luxusnejšiu, kovovú verziu 360 N4 s až 4920 mAh batériou!

banner-umi-super
Čínsky softvérový gigant 360 do priemyslu so smartfónmi vstúpil síce už dávnejšie, no najviac ho preslávil nedávno predstavený smartfón vyššej strednej triedy, 360 N4. Ten záujemcov ohúril perfektným pomerom ceny a výkonu. Výrobca chce v tomto trende pokračovať a už pripravuje vylepšenú verziu tohto modelu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po predstavení smartfónu s netradičným názvom, 360 N4, nastal v technologickom svete menší hype. Smartfón totižto priniesol naozaj nadupaný hardvér s cenou na úrovni low-endov. Ani niet divu, že zariadenie si za malú chvíľu získalo obrovskú popularitu a v prvý deň predaja výrobcovi pripravené skladové zásoby nestačili. 360 N4 je na trhu len chvíľu, no výrobca nechce „zaspať na vavrínoch“ a pravdepodobne už čoskoro uvidíme okrem novej vlajkovej lode aj vylepšenú verziu tohto modelu. Práve tá prešla známym certifikačným úradom TENAA pod kódovým označením 360 1505-A01.

Vylepšená verzia 360 N4 už nebude skonštruovaná z plastu, keďže prinesie luxusnejšie celokovové telo s rovnakým dizajnom. To ale nebude jedinou novinkou. Obrovský upgrade dostane batéria, ktorej kapacita bude z pôvodných 3080 mAh navýšená na poriadnych 4920 mAh! Hrúbka zariadenia pritom nepresiahne 8,5 mm a jeho váha sa má zastaviť na 175 gramoch. Ostatné špecifikácie sa zhodujú s pôvodným modelom. Očakávať tak môžete 5,5″ FullHD displej, 10-jadrový MediaTek Helio X20 procesor s taktom 2 GHz, 4 GB RAM pamäť, 32 GB vnútorné úložisko, 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, snímač odtlačkov prstov či podporu microSD kariet.

360-n4-detailne-fotky-(8)

360 N4

Informácie o dátume predstavenia či cene zatiaľ známe nie sú, no s veľkou pravdepodobnosťou budeme opäť svedkami lacného a zároveň perfektne vybaveného smartfónu.

Zdroj: TENAA

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk