360 pripravuje nový 6-palcový phablet s tromi 13 MPx fotoaparátmi a špičkovým procesorom Snapdragon 820

banner-umi-super
Ešte pred mesiacom neznamenala spoločnosť 360 v kruhoch fanúšikov čínskych smartfónov takmer nič, no mienka o tomto výrobcovi sa zmenila raketovým tempom. Na svedomí to má parádny zástupca strednej triedy, 360 N4, ktorý útočí bezkonkurenčným pomerom ceny a výkonu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

A vyzerá to tak, že spoločnosť sa nadýchla do boja proti konkurentom, v ktorom jej má pomôcť aj pripravovaný phablet. Ten prešiel známou certifikáciou TENAA, ktorá nám ukázala niekoľko detailov. Najnovší počin od 360 príde s celokovovou konštrukciou, procesorom Snapdragon 820, ktorý bude pracovať na frekvencii 2,15 GHz, 4 GB RAM pamäťou a so 64 GB základným interným úložiskom. Najväčšou zaujímavosťou je však až trojica 13 MPx fotoaparátov, ktoré sú rozdelené na dva senzory umiestnené pod sebou vzadu a tretí je na prednej strane. Bez pochýb bude smartfón schopný vytvárať výborné selfie fotografie.

Vo vnútri 8.3 mm tela nájdeme až 3900 mAh batériu. Spoločnosť 360 donedávna predávala svoje smartfóny aj na indickom trhu, ktorý môže byť znamením zvýšeného záujmu aj o globálne trhy. Veľkým plusom je nadstavba výrobcu, ktorá je plne certifikovaná Googlom a prináša kompletnú integráciu služieb tohto internetového giganta. Bohužiaľ, viac špecifikácií sme sa nedozvedeli.

Zdroj: Gizchina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]